Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska pokazała uroczy fotelik samochodowy w kwiatki. Jesteście ciekawi, ile kosztuje taki model?

Ten fotelik to prawdziwy hit!

Redakcja VIVA! 19 czerwca 2020 12:30
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska ponad miesiąc temu po raz drugi została mamą! Swoimi spostrzeżeniami na temat ciąży, a także zdrowego stylu życia w tym czasie chętnie dzieli się na Instagramie. Dodatkowo w jej social mediach często na zdjęciach można się dopatrzeć jakie dodatki oraz niezbędne rzeczy wybiera dla małej Laury. Ostatnio pokazywaliśmy wam wyprawkę młodej mamy, którą znajdziecie tutaj! Ogromną furorę zrobił również wózek, który Ania wybrała dla swojej córeczki, dlatego tym razem postanowiła pokazać fotelik samochodowy w modnym princie. Koniecznie zobaczcie, jak wygląda i poznajcie jego cenę.

Modny i funkcjonalny fotelik samochodowy dla Laury

Żona piłkarza Roberta Lewandowskiego często publikuje na Instastories zdjęcia, na których dzieli się swoimi stylizacjami. Trenerka w ostatnim czasie postawiła na modne połączenie eleganckiej marynarki z krótkimi legginsami. Na fotografii można zauważyć również fotelik samochodowy, który przykuł uwagę modnymi kolorami. Jak się okazuje, to popularny model firmy Cybex z kolekcji Spring Blossom. Jego cena to ponad 1500 złotych! Jak się okazuje to jedna z popularniejszych firm, a ten konkretny model zapewnia bezpieczeństwo podczas podróży noworodkom, a także wcześniakom. Firma w swojej ofercie ma również inne warianty kolorystyczne, jednak ten, który wybrała Ania robi ogromne wrażenie dzięki kwiatowemu printowi!  

Fotelik samochodowy w kwiaty, Cybex, Anna Lewandowska
Fot. INSTAGRAM: @annalewandowskahpba

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.