Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska pokazała uroczy fotelik samochodowy w kwiatki. Jesteście ciekawi, ile kosztuje taki model?

Ten fotelik to prawdziwy hit!

Redakcja VIVA! 19 czerwca 2020 12:30
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska ponad miesiąc temu po raz drugi została mamą! Swoimi spostrzeżeniami na temat ciąży, a także zdrowego stylu życia w tym czasie chętnie dzieli się na Instagramie. Dodatkowo w jej social mediach często na zdjęciach można się dopatrzeć jakie dodatki oraz niezbędne rzeczy wybiera dla małej Laury. Ostatnio pokazywaliśmy wam wyprawkę młodej mamy, którą znajdziecie tutaj! Ogromną furorę zrobił również wózek, który Ania wybrała dla swojej córeczki, dlatego tym razem postanowiła pokazać fotelik samochodowy w modnym princie. Koniecznie zobaczcie, jak wygląda i poznajcie jego cenę.

Modny i funkcjonalny fotelik samochodowy dla Laury

Żona piłkarza Roberta Lewandowskiego często publikuje na Instastories zdjęcia, na których dzieli się swoimi stylizacjami. Trenerka w ostatnim czasie postawiła na modne połączenie eleganckiej marynarki z krótkimi legginsami. Na fotografii można zauważyć również fotelik samochodowy, który przykuł uwagę modnymi kolorami. Jak się okazuje, to popularny model firmy Cybex z kolekcji Spring Blossom. Jego cena to ponad 1500 złotych! Jak się okazuje to jedna z popularniejszych firm, a ten konkretny model zapewnia bezpieczeństwo podczas podróży noworodkom, a także wcześniakom. Firma w swojej ofercie ma również inne warianty kolorystyczne, jednak ten, który wybrała Ania robi ogromne wrażenie dzięki kwiatowemu printowi!  

Fotelik samochodowy w kwiaty, Cybex, Anna Lewandowska
Fot. INSTAGRAM: @annalewandowskahpba

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.