Robert Lewandowski o wspólnych początkach z Anną

Olga Figaszewska 18 marca 2019 13:01

Osiągnęli sukces, inwestują w kolejne biznesy, stworzyli szczęśliwą i kochającą się rodzinę. Dla przeciętnego Polaka ich życie wydaje się bajką… Wszystko co mają okupili latami ciężkiej pracy i wyrzeczeń. Nie zawsze wszystko było tak proste i kolorowe. W jednym z ostatnich wywiadów Robert Lewandowski opowiedział, jak wyglądały jego początki znajomości z Anią.

Robert Lewandowski o początkach związku z Anną

Oboje nie mieli łatwego życia. Robert Lewandowski w wieku 17 lat stracił tatę. Od tamtej pory to na nim spoczywał obowiązek głowy rodziny. Nie ukrywa, że to był to dla niego bardzo bolesny czas. Stracił osobę, która była dla niego wzorem. Za każdym razem podkreśla, że to dzięki tacie jest tym, kim jest i osiągnął tak wiele.

Z kolei Anna Lewandowska w programie Magdy Mołek W roli głównej zdradziła, że w jej rodzinnym domu pieniędzy brakowało praktycznie na wszystko!

„Ja kiedyś tych pieniędzy nie miałam. Naprawdę nie miałam. Do tego stopnia nie miałam, że chodziłam w dziurawych butach zimą i to był okropny okres w naszym życiu. Do tego stopnia, że nawet pomagał nam Caritas. I kiedy zaczęłam zarabiać swoje pierwsze pieniądze, to było stypendium. Miałam wtedy 18 lat, to było 800 zł. Połowę oddawałam mamie, a połowę miałam dla siebie”, mówiła.


Sportsmenka nie lubi wracać do tamtych chwil, ale nie ukrywa, że był to trudny okres, który pomógł jej dojrzeć i znacząco wzmocnił. „Było trudno, ale dziś jestem zdania, że - jak to mówią - co cię nie zabije, to cię wzmocni. Wyszłam z tego doświadczenia doroślejsza i z poczuciem, że nie warto płakać nad losem, tylko trzeba brać sprawy w swoje ręce”, dodała potem w rozmowie z Women's Health.

Dziś debiutują na listach najbogatszych i wpływowych Polaków, stworzyli własne imperium. W 2018 roku majątek Robert Lewandowskiego wyceniono na 352 mln złotych. Majątek Anny Lewandowskiej wyceniono na 204 mln. W jednym z ostatnich wywiadów piłkarz wyznał, że to nie rzeczy materiale liczą się dla nich najbardziej.

„Dla nas rzeczy materialne nie są najważniejsze, staramy się podchodzić do życia według zasady: nie jest istotne to, co masz, ale to, kim jesteś. Zaczynaliśmy wspólne życie zarabiając po 1200 zł. Ja jeździłem Fiatem Bravo, Ania Matizem. Czasem wspominamy życie w mieszkaniu komunalnym. Pamiętamy, jacy byliśmy szczęśliwi, mimo że po kuchni czasem biegały karaluchy”, powiedział w rozmowie z Faktem 

1/6
Ślub Lewandowskich, Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, suknia ślubna Anny Lewandowskiej
Copyright @AP/East News
1/6

Ślub Anny i Roberta Lewandowskich

2/6
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
2/6

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014

3/6
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! 2014
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
3/6

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014

4/6
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Copyright @@annalewandowskahpba
4/6

Robert Lewandowski, Anna Lewandowski

5/6
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
Copyright @Instagram/@annalewandowskahpba
5/6

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska

6/6
Walentynki, Anna Lewandowska i Robert Lewandowski
Copyright @Instagram @annalewandowskahpba
6/6

Walentynki Anny i Roberta Lewandowskich

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.