Ewa Gawryluk, jesienna ramówka TVN
Fot. Podlewski/AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

Dopiero co wzięła ślub, a tu takie wieści. Ewa Gawryluk potwierdziła wszystko i zaskoczyła fanów

W życiu aktorki nastąpiła prawdziwa rewolucja

Olga Figaszewska 22 czerwca 2024 14:06
Ewa Gawryluk, jesienna ramówka TVN
Fot. Podlewski/AKPA

W życiu Ewy Gawryluk nastąpiła prawdziwa rewolucja. Trzy lata temu aktorka rozstała się z mężem. Od niedawna wiadomo, że jej serce znów jest zajęte. Dziś jest szczęśliwą żoną, a informację o swojej nowej relacji do końca udało jej się zachować w tajemnicy. Wspólnie z ukochanym Piotrem Domanieckim buduje życie z dala od zgiełku miasta. W jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, gdzie teraz mieści się jej azyl.  

Rewolucyjne zmiany w życiu Ewy Gawryluk. Tak poznała swojego męża

Jakiś czas temu zamknęła za sobą pewien życiowy etap. Aktorka po latach małżeństwa rozstała się z Waldemarem Błaszczykiem, z którym wspólnie doczekała się córki, Marii. O tym, że ich relacja przeszła do historii powiadomili w 2021 roku. Każde z nich poszło własną drogą. „Rozstaliśmy się w zgodzie i pozostajemy w dobrych relacjach. Zawsze oddzielaliśmy prywatne sprawy od zawodowych, tak będzie i tym razem. Nie będziemy udzielać wywiadów na temat rozstania ani podawać żadnych prywatnych szczegółów”, przekazali w oświadczeniu.

Ewa Gawryluk nie zamknęła się na miłość,  to uczucie przyszło do niej niespodziewanie. Okazało się, że przyszłego męża poznała przez przypadek na lotnisku. Piotr Domaniecki, który jest szkoleniowcem polskich bramkarzy pomógł jej w jednej sprawie. Aktorka na początku nie przywiązywała do tego uwagi. „Odprowadził mnie do taksówki i później znalazł na Instagramie, polajkował moje zdjęcie samolotowe i przypomniał o sobie. Przez miesiąc korespondowaliśmy, zwracając się do siebie "pan", "pani". Dopiero po miesiącu się spotkaliśmy”, relacjonowała w rozmowie z Dzień dobry TVN.

Czytaj też: Córeczka jest dla całym światem. Dzięki niej Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke poczuli, że bardziej niż kiedykolwiek są jednością

Okazało się, że wiele ich łączy i coraz bardziej im na sobie zależy. Wieść o tym, że jest zakochana, Ewa Gawryluk trzymałą w ścisłej tajemnicy. Swoim szczęściem podzieliła się z całym światem po ślubie. Uroczystość była skromna, bez przepychu. Panna młoda prezentowała się zjawiskowo!

Ewa Gawryluk: gdzie dziś mieszka? Tak wygląda jej azyl

Świeżo upieczonych małżonków czekały wielkie zmiany. Zakochani zamieszkali w domu położonym w lesie, z dala od zgiełku miasta. Bliskość natury sprzyja relaksowi. To dla państwa Domanieccy prawdziwy azyl! Aktorka wprowadza do domu kolejne zmiany. Jak przyznała w rozmowie z Dzień Dobry TVN, mąż nie protestował na pomysł o remoncie. „Dom już wymagał remontu i zmian. Ja mam zresztą taką naturę, że jak gdzieś wchodzę, to musi być troszeczkę po mojemu. I skoro już tutaj się wprowadziłam, stwierdziłam, że chyba coś trzeba malutkiego zrobić. Piotruś jest otwarty, nie denerwuje się”, opowiadała.

Ulubienica widzów jest dumna z ukochanego, który na co dzień trenuje bramkarzy Legii Warszawa, wciąż się dokształca. „Mąż robi kolejne studia podyplomowe, właśnie zdaje egzaminy”, wyznała gwiazda.

Małżonkowie zamierzają wkrótce udać się w podróż poślubną do Tajlandii. Podróże to też kolejna pasja pana Piotra. „Piotrek zna kawał świata i postanowił, że pokaże mi Tajlandię. Pojedziemy na kilka dni”, mówiła w porannym programie. A przy okazji w rozmowie z dziennikarką przyznała, że cieszy się także szczęściem swojej córki. Maria Błaszczyk studiuje filologię angielską i właśnie pisze pracę licencjacką. Gwiazda Na Wspólnej nie ukrywa, że może wkrótce zostanie teściową. „Jestem w zasadzie przyszłą teściową dla mojego przyszłego zięcia, bo Marysia ma chłopaka. Nie wiem, czy będą plany sformalizowania związku, natomiast mogę się już nazywać teściową”, zdradziła.

Całej rodzinie życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze!  

Sprawdź też: Znają ich wszyscy, niemal nikt nie wie, że są małżeństwem. Żona aktora jest zjawiskowo piękna!

Ewa Gawryluk, dom, NIE UŻYWAĆ PONOWNIE
Fot. screen za Plejada.pl Dzień Dobry TVN / TVN

Ewa Gawryluk, 23.08.2023 Sopot
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.