Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba
Ze świata mody

Laura i Klara Lewandowskie w takich samych stylizacjach! To prawdziwe fashionistki!

Anna Lewandowska ubrała je w piękne sukienki!

Redakcja VIVA! 13 czerwca 2020 13:31
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

31-letnia trenerka i żona Roberta Lewandowskiego, Anna Lewandowska ponad miesiąc temu została po raz drugi mamą. Druga córeczka znanej pary ma na imię Laura. Dziewczynka jest piękna, zdrowa i uwielbiana przez swoją siostrę Klarę Lewandowską. Mama również bardzo szybko wraca do formy, trenuje i pokazuje swoją aktywność na instagramie. Nie odpoczywa, tylko realizuje swój macierzyński plan w połączeniu ze sportem i fizyczną aktywnością. Rodzinka Lewandowskich to już team, razem trenują, podróżują i z dnia na dzień są coraz bardziej aktywni w social mediach. Robert Lewandowski razem z żoną, ostatnio bardzo lubią prezentować się na tik toku.

Jak Anna Lewandowska ubiera swoje córki: Klarę i Laurę?

Do tej pory to Klara była w centrum uwagi, media rozpisywały się na temat jej ubrań, zabawek czy urządzonego pokoju. Po narodzinach Laury, Klara musi na jakiś czas ustąpić miejsca siostrze. Bo to Ona jest obecnie w centrum uwagi! Stylistki obserwują jakie ubrania wybiera dla niej Anna Lewandowska  i polecają trenerce nowe marki. Jakie sukieneczki i śpioszki nosi Laura Lewandowska i w co teraz ubiera się Klara? W ostatnim czasie siostry wystąpiły w niemal identycznych owocowych stylizacjach. Zobaczcie sami, to prawdziwe fashionistki! 

Laura-Lewandowska-2020
Fot. instagram Anna Lewandowska

Klara-Lewandowska-Anna-Lewandowska-2020
Fot. Instagram Anna Lewandowska

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💋☕ #MrandMrs

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Workout together ❤️ #morning #Klara #momlife #happy #annalewandowska

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️🧚🏻‍♂️

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.