Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Lewandowska świętuje pierwszy miesiąc Laury. Pokazała czułe zdjęcie

Fotografia rozczuliła serca fanów

Konrad Szczęsny 7 czerwca 2020 14:02
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Anna i Robert Lewandowscy zostali po raz drugi rodzicami 6 maja 2020 roku. Wówczas w Monachium na świat przyszła ich córeczka. Nadali jej imię Laura - wybrała je młodsza pociecha gwiazdorskiej pary, Klara. Z okazji miesiąca od narodzin latorośli trenerka opublikowała w mediach społecznościowych urocze zdjęcie.

Anna Lewandowska świętuje miesiąc od narodzin Laury

W dniu narodzin radosną nowinę przekazał dumny tata. Zamieścił na swoim profilu na Instagramie fotografię, którą podpisał „Witaj na świecie, Lauro. Dobra robota, mamuś”. Tuli na niej maleńką córeczkę w ramionach.

Od tego dnia minął miesiąc. Z tej okazji bardzo wymowne zdjęcie na swoim Instastories opublikowała Anna Lewandowska. Jest naprawdę szczególne: widać na nim maleńką stópkę Laury oraz drugą, znacznie większą, należącą do starszej córki Anny i Roberta Lewandowskich.

„1 miesiąc razem”, podpisała je trenerka.

W tle widać wnętrza domu, w tym otwartą szafę z ubraniami. Zdjęcie jest bardzo wymowne i wyjątkowe i świetnie pokazuje upływ czasu. Klara skończyła w tym roku trzy latka...

Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. InstaStories @annalewandowska_hpba

Imię drugiej córki Anny i Roberta Lewandowskich

Wybrała je starsza córka pary, co w wywiadzie w dniu porodu córki ujawniła mama Anny Lewandowskiej, Maria Stachurska.

„Gdy Ania była w ciąży, były nawet przez krótki moment przymiarki do innego imienia, ale trwało to tylko może jeden czy dwa dni. Zostali jednak przy tym pierwszym wyborze ze względu na Klarę. Ona czekała na Laurę, już się z tym imieniem oswoiła, bardzo się jej ono podobało, witała i żegnała siostrzyczkę tym imieniem”, zdradziła w rozmowie z Polską Agencją Prasową.  

A oto najnowsze zdjęcie Anny, Roberta i Klary Lewandowskich z niedzielnego spaceru:

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.