Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Lewandowska świętuje pierwszy miesiąc Laury. Pokazała czułe zdjęcie

Fotografia rozczuliła serca fanów

Konrad Szczęsny 7 czerwca 2020 14:02
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Anna i Robert Lewandowscy zostali po raz drugi rodzicami 6 maja 2020 roku. Wówczas w Monachium na świat przyszła ich córeczka. Nadali jej imię Laura - wybrała je młodsza pociecha gwiazdorskiej pary, Klara. Z okazji miesiąca od narodzin latorośli trenerka opublikowała w mediach społecznościowych urocze zdjęcie.

Anna Lewandowska świętuje miesiąc od narodzin Laury

W dniu narodzin radosną nowinę przekazał dumny tata. Zamieścił na swoim profilu na Instagramie fotografię, którą podpisał „Witaj na świecie, Lauro. Dobra robota, mamuś”. Tuli na niej maleńką córeczkę w ramionach.

Od tego dnia minął miesiąc. Z tej okazji bardzo wymowne zdjęcie na swoim Instastories opublikowała Anna Lewandowska. Jest naprawdę szczególne: widać na nim maleńką stópkę Laury oraz drugą, znacznie większą, należącą do starszej córki Anny i Roberta Lewandowskich.

„1 miesiąc razem”, podpisała je trenerka.

W tle widać wnętrza domu, w tym otwartą szafę z ubraniami. Zdjęcie jest bardzo wymowne i wyjątkowe i świetnie pokazuje upływ czasu. Klara skończyła w tym roku trzy latka...

Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. InstaStories @annalewandowska_hpba

Imię drugiej córki Anny i Roberta Lewandowskich

Wybrała je starsza córka pary, co w wywiadzie w dniu porodu córki ujawniła mama Anny Lewandowskiej, Maria Stachurska.

„Gdy Ania była w ciąży, były nawet przez krótki moment przymiarki do innego imienia, ale trwało to tylko może jeden czy dwa dni. Zostali jednak przy tym pierwszym wyborze ze względu na Klarę. Ona czekała na Laurę, już się z tym imieniem oswoiła, bardzo się jej ono podobało, witała i żegnała siostrzyczkę tym imieniem”, zdradziła w rozmowie z Polską Agencją Prasową.  

A oto najnowsze zdjęcie Anny, Roberta i Klary Lewandowskich z niedzielnego spaceru:

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…