Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba
O TYM JEST GŁOŚNO

Rodzina państwa Lewandowskich wkrótce się powiększy! Ania zdradziła ich plany

Klara byłaby zachwycona...

Redakcja VIVA! 8 czerwca 2020 09:55
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Anna i Robert Lewandowscy tak samo mocno jak na rozwój zawodowy stawiają też na zaangażowanie w życie rodzinne. Trzy lata temu trenerka została mamą Klary, a miesiąc temu urodziła drugą córkę – Laurę. Niedługo dziewczynkom może być w domu jeszcze weselej, ponieważ ich rodzice nie wykluczają zakupu… pieska!

Anna Lewandowska o zwierzętach w domu

W weekend na Instagramie Anny Lewandowskiej pojawiło się zdjęcie, na którym ona , Robert Lewandowski i ich starsza córka Klara bawią się z kudłatym pieskiem. Internauci szybko zaczęli zastanawiać się nad tym, czy pupil jest własnością rodziny. Wystarczyło jednak przeczytać opis do fotografii, by poznać odpowiedź. „Słodziak. Pewnego dnia może będziemy mieć psa…”, napisała Ania sugerując, że kundelek nie jest jej własnością. Gwiazda nie wykluczyła jednak planów zakupu lub adopcji psiaka w przyszłości i od razu wytłumaczyła, od czego zależna jest decyzja. „Teraz zbyt często podróżujemy”, wyjaśniła.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, kiedy para pokazała w sieci, jak kocha zwierzęta. We wrześniu 2019 roku w internecie pojawiły się inne zdjęcia, na których zakochani wraz ze swoją córką Klarą bawili się ze słodkim szczeniaczkiem. Już wtedy wiele osób zauważyło, że córka pary na pewno ucieszyłaby się z czworonoga w domu.

Jesteśmy przekonani, że obecność zwierzaka w czterech ścianach pary na pewno zachwyciłaby ich starszą pociechę, a za kilkanaście miesięcy sprawiłaby radość także Laurze. Dobrze jednak, że rodzina Lewandowskich podchodzi do tematu bardzo odpowiedzialnie i dobra psa – który może źle znosiłby podróże lub długą nieobecność w domu właścicieli - stawia na pierwszym miejscu.

Macie podobne zdanie? 

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, piesek
Fot. Instagram @_rl9

.

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.