Anna Lewandowska, VIVA! sierpień 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
ZE ŚWIATA URODY

Anna Lewandowska pokazała wspaniałą sylwetkę miesiąc po porodzie!

Tylko zobaczcie, jak prezentuje się jej brzuch!

Redakcja VIVA! 16 czerwca 2020 12:15
Anna Lewandowska, VIVA! sierpień 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Zaledwie miesiąc temu Anna Lewandowska urodziła drugą córkę Laurę. Trenerka od razu po porodzie wróciła do świata social mediów motywując swoich obserwatorów do zdrowego stylu życia. W ten sposób żona Roberta Lewandowskiego stara się pokazać, że ćwiczenia oraz dieta mają ogromny wpływ na wygląd i warto być konsekwentnym. Po miesiącu ciężkiej pracy, młoda mam postanowiła pokazać efekty. Jak teraz prezentuje się jej sylwetka?

Anna Lewandowska - pokazała brzuch miesiąc po porodzie

Będąc jeszcze w ciąży Anna Lewandowska pokazała na swoim Instagramie, jak tańczy, a jej brzuszek był już ewidentnie powiększony. Taki sam filmik postanowiła wrzucić również teraz, dokładnie miesiąc po porodzie. Naszą uwagę od razu przyciągnął idealnie płaski brzuch trenerki i aż trudno uwierzyć, że kilka tygodni temu Lewandowska spodziewała się dziecka. Ania to prawdziwy wulkan energii - jest mamą na pełen etat, stara się prowadzić zdrowy tryb życia, zajmuje się domem i, jak przyznała w programie Dzień Doby TVN pracuje nad nową książką!

Koniecznie zobaczcie, ja zmieniło się ciało Anny Lewandowskiej w niecały miesiąc! 

Jak Anna Lewandowska wygląda po ciąży
Fot. INSTAGRAM: @annalewandowskahpba

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…