Anna Lewandowska, VIVA! sierpień 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
ZE ŚWIATA URODY

Anna Lewandowska pokazała wspaniałą sylwetkę miesiąc po porodzie!

Tylko zobaczcie, jak prezentuje się jej brzuch!

Redakcja VIVA! 16 czerwca 2020 12:15
Anna Lewandowska, VIVA! sierpień 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Zaledwie miesiąc temu Anna Lewandowska urodziła drugą córkę Laurę. Trenerka od razu po porodzie wróciła do świata social mediów motywując swoich obserwatorów do zdrowego stylu życia. W ten sposób żona Roberta Lewandowskiego stara się pokazać, że ćwiczenia oraz dieta mają ogromny wpływ na wygląd i warto być konsekwentnym. Po miesiącu ciężkiej pracy, młoda mam postanowiła pokazać efekty. Jak teraz prezentuje się jej sylwetka?

Anna Lewandowska - pokazała brzuch miesiąc po porodzie

Będąc jeszcze w ciąży Anna Lewandowska pokazała na swoim Instagramie, jak tańczy, a jej brzuszek był już ewidentnie powiększony. Taki sam filmik postanowiła wrzucić również teraz, dokładnie miesiąc po porodzie. Naszą uwagę od razu przyciągnął idealnie płaski brzuch trenerki i aż trudno uwierzyć, że kilka tygodni temu Lewandowska spodziewała się dziecka. Ania to prawdziwy wulkan energii - jest mamą na pełen etat, stara się prowadzić zdrowy tryb życia, zajmuje się domem i, jak przyznała w programie Dzień Doby TVN pracuje nad nową książką!

Koniecznie zobaczcie, ja zmieniło się ciało Anny Lewandowskiej w niecały miesiąc! 

Jak Anna Lewandowska wygląda po ciąży
Fot. INSTAGRAM: @annalewandowskahpba

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.