Z ŻYCIA GWIAZD

Wojciech Szczęsny w wyjątkowy sposób uczcił drugą rocznicę ślubu z MaRiną!

Piłkarz pokazał, jak wyglądała jej druga suknia ślubna

Konrad Szczęsny 22 maja 2018 13:12

Choć ślub wzięli dwa lata temu, do dzisiaj ich związek wywołuje w mediach ogromne emocje. MaRina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny w ostatnim czasie stronią od błysku fleszy i salonowego blichtru, ponieważ skupiają się na przygotowaniach do powitania na świecie pierwszego dziecka. Wciąż pozostają jednak aktywni w mediach społecznościowych. Sportowiec z okazji drugiej rocznicy zamieścił na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z żoną w trakcie wesela. Dzięki temu zobaczyliśmy, jak wyglądała jej druga suknia ślubna!

Wojciech Szczęsny pokazał drugą suknię ślubną MaRiny Łuczenko-Szczęsnej

Uroczystość z udziałem MaRiny Łuczenko-Szczęsnej i Wojciecha Szczęsnego w rolach głównych odbyła się 21 maja 2016 roku w Grecji i była owiana tajemnicą. Państwo młodzi zamieścili jednak w krótkim czasie w mediach społecznościowych kilka zdjęć, dzięki czemu ich fani mogli zobaczyć, jak wyglądały kulisy ślubu. 

Z okazji drugiej rocznicy tego szczególne dla zakochanych wydarzenia Wojciech Szczęsny zamieścił na Instagramie post, w którym pozuje na zdjęciu z żoną. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, jak wyglądała druga suknia ślubna gwiazdy!

„Dokładnie 2 lata temu, 21.05, 2016, poślubiłem dziewczynę moich marzeń! Tę, która sprawia, że zakochuję się w niej każdego dnia. Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy, @marina_official”, napisał wzruszony piłkarz.

MaRina z kolei zamieściła jedno z opublikowanych wcześniej w sieci zdjęć, które podpisała:

„To już 2 lata. Wtedy wydawało mi się, że kochać bardziej się nie da... a jednak. Happy anniversary”.

W komentarzach pogratulowała im m.in. sama Anna Lewandowska! Fani nie szczędzili parze ciepłych słów i życzyli wszystkiego, co najwspanialsze na dalsze lata wspólnego życia.  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.