Fot. East News
ZE ŚWIATA MODY

Tommy Hilfiger i Lewis Hamilton nawiązali współpracę!

Co znajdziemy w ich pierwszej wspólnej kolekcji?

Sabina Zięba 14 kwietnia 2018 18:30
Fot. East News

W środę 11 kwietnia w Szanghaju odbyła się ekskluzywna impreza, podczas której ogłoszono, że znany kierowca Formuły 1, Lewis Hamilton oraz Tommy Hilfiger łączą siły i już wkrótce zadebiutują ze wspólną kolekcją! Co wiadomo o tej kolaboracji?

Kolekcja TommyXLewis

Wiosną tego roku ujawniono, że Lewis Hamilton został globalnym ambasadorem marki Hilfigera, teraz natomiast poinformowano o szczegółach ich współpracy. Pochodzący z Wielkiej Brytanii czterokrotny zwycięzca Mistrzostw Świata Formuły 1, zdradził: „Moje pragnienie zaprojektowania własnej kolekcji dojrzewało wraz z moim zamiłowaniem do mody. To zaszczyt współpracować z Tommy'm Hilfiger'em, aby spełnić to marzenie. Nie mogę się doczekać, kiedy pokażemy fanom na całym świecie, w jaki sposób Tommy i ja przenieśliśmy naszą kreatywność do pierwszej wspólnej kolekcji TommyXLewis”.

Równocześnie na imprezie zaprezentowano logo kolekcji, które nawiązuje do kultowej flagi Tommy'ego Hilfiger'a, umieszczonej za granatowymi inicjałami Lewisa Hamiltona, odzwierciedlającymi kolory marki i liternictwo używane w brytyjskich motocyklach wyścigowych Formuły 1.

Sam projektant podczas konferencji dodał: „Współpraca w ramach kolekcji męskiej jest dla nas czymś zupełnie nowym, a jednocześnie oddaje DNA marce Tommy Hilfiger. Taki efekt daje się uzyskać tylko wtedy, gdy ktoś wyznaje te same wartości i podziela nasz zapał”. Ich wspólna linia zadebiutuje jesienią tego roku, a znajdą się w niej ubrania, obuwie, akcesoria, bielizna i skarpetki.  

Tommy Hilfiger i Lewis Hamilton podczas konferencji

Fot. East News

Lewis Hamilton

Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…