Fot. East News
ZE ŚWIATA MODY

Tommy Hilfiger i Lewis Hamilton nawiązali współpracę!

Co znajdziemy w ich pierwszej wspólnej kolekcji?

Sabina Zięba 14 kwietnia 2018 18:30
Fot. East News

W środę 11 kwietnia w Szanghaju odbyła się ekskluzywna impreza, podczas której ogłoszono, że znany kierowca Formuły 1, Lewis Hamilton oraz Tommy Hilfiger łączą siły i już wkrótce zadebiutują ze wspólną kolekcją! Co wiadomo o tej kolaboracji?

Kolekcja TommyXLewis

Wiosną tego roku ujawniono, że Lewis Hamilton został globalnym ambasadorem marki Hilfigera, teraz natomiast poinformowano o szczegółach ich współpracy. Pochodzący z Wielkiej Brytanii czterokrotny zwycięzca Mistrzostw Świata Formuły 1, zdradził: „Moje pragnienie zaprojektowania własnej kolekcji dojrzewało wraz z moim zamiłowaniem do mody. To zaszczyt współpracować z Tommy'm Hilfiger'em, aby spełnić to marzenie. Nie mogę się doczekać, kiedy pokażemy fanom na całym świecie, w jaki sposób Tommy i ja przenieśliśmy naszą kreatywność do pierwszej wspólnej kolekcji TommyXLewis”.

Równocześnie na imprezie zaprezentowano logo kolekcji, które nawiązuje do kultowej flagi Tommy'ego Hilfiger'a, umieszczonej za granatowymi inicjałami Lewisa Hamiltona, odzwierciedlającymi kolory marki i liternictwo używane w brytyjskich motocyklach wyścigowych Formuły 1.

Sam projektant podczas konferencji dodał: „Współpraca w ramach kolekcji męskiej jest dla nas czymś zupełnie nowym, a jednocześnie oddaje DNA marce Tommy Hilfiger. Taki efekt daje się uzyskać tylko wtedy, gdy ktoś wyznaje te same wartości i podziela nasz zapał”. Ich wspólna linia zadebiutuje jesienią tego roku, a znajdą się w niej ubrania, obuwie, akcesoria, bielizna i skarpetki.  

Tommy Hilfiger i Lewis Hamilton podczas konferencji

Fot. East News

Lewis Hamilton

Fot. East News

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.