Shawn Mendes, Tommy Hilfiger
Fot. Materiały prasowe
Moda 2023

Shawn Mendes zaprojektował kolekcje dla Tommy Hilfiger

Premiera już 15.03!

Aleksandra Frankowska 15 marca 2023 11:27
Shawn Mendes, Tommy Hilfiger
Fot. Materiały prasowe

Wokalista Shawn Mendes rozpoczął współpracę z modową marką Tommy Hilfiger. Dziś swoją premierę ma najnowsza kolekcja Tommy x Shawn Classics Reborn, która prezentuje ponadczasowe modele ubrań w nowej odsłonie. Kolekcja została zaprojektowana również z myślą o zrównoważonym rozwoju. Co się na nią składa?

ZOBACZ TEŻ: MĘSKI PROFIL: Młodzieńczy styl Shawna Mendesa 

Kolekcja Shawn Mendes z Timmy Hilfiger

To już nie nowość, że gwiazdy chętnie wchodzą we współprace z markami modowymi. Tym razem swoją premierę ma dziś kolekcja Tommy x Shawn Mendes Classics Reborn. W kampanii wzięli udział przyjaciele i rodzina artysty, ale również osoby, które na co dzień działają w myśl zrównoważonego rozwoju.

Shawn Mendes, Tommy Hilfiger
Fot. Materiały prasowe

Z jakich elementów składa się najnowsza kolekcja Tommy Hilfiger?

We współpracy z Shawnem Mendesem, Tommy Hilfiger stworzył kolekcję, która składa się z 28 elementów. Wśród projektów można znaleźć zarówno modele dla kobiet, jak i mężczyzn, a klimat całości został utrzymany w nurcie ponadczasowych klasyków. Projektantom przyściecały takie idee, jak color reborn, material reborn, self reborn oraz community reborn.

Shawn Mendes, Tommy Hilfiger
Fot. Materiały prasowe

Wizją wszystkich projektów jest zrównoważona produkcja ubrań i tworzenie mody, która jest dostępna dla każdego.

CZYTAJ TEŻ: Camila Cabello i Shawn Mendes rozstali się po dwóch latach związku

„Shawn to imponujący młody człowiek i rzecznik pozytywnych zmian w świecie. Jesteśmy dumni, że możemy z nim współpracować i doceniamy rolę, którą pełni w tworzeniu przyszłości bardziej odpowiedzialnej mody" – mówi Tommy.

Klimat całej kolekcji nawiązuje do lat 90., które w modzie miały szczególne znaczenie. Wyjątkowe fasony pozwalają na bycie modnym dziś i jutro.

„Jestem bardzo podekscytowany, że mogę pracować z moją rodziną Tommy'ego nad kolekcją Classics Reborn," mówi Shawn Mendes. 

Shawn Mendes, Tommy Hilfiger
Fot. Materiały prasowe

Shawn Mendes, Tommy Hilfiger
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…