Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Polka zagra w kontrowersyjnym filmie o Silvio Berlusconim! Zobaczcie zwiastun

Paolo Sorrentino znów zaskakuje swoją wizją!

Sabina Zięba 11 kwietnia 2018 15:30
Fot. Instagram

Już 24 kwietnia premierę będzie miał najnowszy film Paolo Sorrentino. Reżyser znany z takich filmów, jak „Wielkie piękno”, „Młodość” i popularnego serialu „Młody papież”, tym razem postanowił zrealizować obraz o jednym z najbardziej kontrowersyjnych polityków współczesnego świata, Silvio Berlusconim!

Nowy film Paolo Sorrentino

Włoski tytuł produkcji to „Loro”, czyli „Oni”. Najprawdopodobniej ukaże się ona w dwóch częściach, ponieważ na film składa się bardzo długi materiał i zdaniem reżysera nie ma w nim nic, z czego chciałby zrezygnować w montażu. Niewykluczone również, że obraz ten zostanie zaprezentowany na festiwalu w Cannes. W sieci natomiast pojawił się już pierwszy teaser! W główną rolę wcielił się jeden z ulubionych aktorów Sorrentino, Toni Servillo, natomiast w żonę Berlusconiego Elena Sophia Ricci. Co ciekawe, w filmie zobaczymy również piękną Polkę, Kasię Smutniak! Uwielbiana przez Włochów aktorka urodzona w Pile, od lat mieszka w słonecznej Italii. Nie wiadomo jednak jeszcze w jakiej roli pojawi się w produkcji. Warto dodać, że nie jest to pierwsze dzieło Sorrentino poświęcona politykom – w 2008 roku swoją premierę miał film „Boski”, opowiadający o życiu Giulio Andreottiego. Zobaczcie zwiastun!  

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.