Viva! Photo Awards
Fot. AKPA/East News
stylizacje gwiazd

Viva! Photo Awards 2023. Gwiazdy postawiły na ponadczasową czerń: Bieniuk, Urbańska, Socha

Najelegantszy z kolorów w najmodniejszym wydaniu…

Redakcja VIVA! 6 grudnia 2023 12:28
Viva! Photo Awards
Fot. AKPA/East News

Najbardziej klasyczny z kolorów, idealny na każdą okazję, elegancki i ponadczasowy. Czerń to jeden z tych modowych wyborów, który sprawdza się zawsze. Pytanie jednak, co zrobić, żeby czarna stylizacja nie prezentowała się zbyt banalnie? Warto wziąć przykład z mistrzyń stylizacji, które potrafią nosić czerń w wyjątkowy sposób. Na gali Viva! Photo Awards 2023 gwiazdy zachwyciły właśnie w czarnych total lookach. Małgorzata Socha, Natasza Urbańska i Oliwia Bieniuk zdecydowały się na czarne stylizacje, jednak każda z nich inaczej podeszła do tego koloru.

ZOBACZ TAKŻE: Wyjątkowi goście podczas gali VIVA! Photo Awards 2023

Czarny total look - wybór gwiazd na Viva! Photo Awards 2023: Socha, Urbańska, Bieniuk

Małgorzata Socha na gali Viva! Photo Awards 2023

Aktorka zestawiła spodnie typu alladynki z satynowym topem i kardiganem. Look uzupełniła supermodną torebką Bottega Veneta (model Jodie) i botkami na obcasie. Kropką nad „i” w tej stylizacji są biżuteryjne guziki kardiganu i elegancka biżuteria.

stylowe gwiazdy na Viva Photo Awards 2023 malgorzata socha
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Natasza Urbańska na gali Viva! Photo Awards 2023

Urbańska wybrała na ten wyjątkowy wieczór suknię polskiej marki Marlu, która pięknie podkreślała idealną figurę artystki. Futurystyczne dodatki - okulary z wąskimi oprawkami i srebrna minitorebka dodały całości ultranowoczesny charakter.

stylowe gwiazdy na Viva Photo Awards 2023 natasza urbanska
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Oliwia Bieniuk na gali Viva! Photo Awards 2023

Bieniuk zdecydowała się na czarną suknię i płaszcz oversize o smokingowym kroju. Jej interpretacja tak modnego trendu ubrań jakby zapożyczonych z męskiej szafy to strzał w stylową dziesiątkę!

Oliwia Bieniuk
Fot. East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.