Katarzyna Niezgoda, Paweł Markiewicz
Fot. Jacek Kurnikowski / AKPA
O tym się mówi!

Katarzyna Niezgoda z mężem zachwyciła w czerwonej sukni podczas gali VIVA! Photo Awards

Czułym spojrzeniom nie było końca!

Aleksandra Frankowska 5 grudnia 2023 22:00
Katarzyna Niezgoda, Paweł Markiewicz
Fot. Jacek Kurnikowski / AKPA

Katarzyna Niezgoda wraz z mężem Pawłem Markiewiczem pojawiła się na uroczystej gali 15. edycji VIVA! Photo Awards. Jej czerwona kreacja zachwyciła, a małżonkowie nie szczędzili sobie ukradkowych spojrzeń. Ich miłość rozkwita. Widać, że małżeństwo im służy!

ZOBACZ TEŻ: Wyjątkowi goście podczas gali VIVA! Photo Awards 2023

Katarzyna Niezgoda w zjawiskowej kreacji

Katarzyna Niezgoda uświetniła swoją obecnością 15. galę VIVA! Photo Awards. Z tej okazji wybrała czerwoną, zjawiskową suknię do ziemi z mocnym rozcięciem na udo. Dobrała do niej czarne szpilki oraz czerwoną torebkę. Intensywna, hiszpańska czerwień doskonale podkreślała jej urodę. Katarzyna Niezgoda wyglądała absolutnie kobieco. Towarzyszył jej ukochany mąż, Paweł Markiewicz, który tego wieczoru postawił na klasyczną elegancję. Czarne spodnie, marynarka i golf sprawiły, że wyglądał bardzo stylowo, podbijając stylizację ukochanej.

Katarzyna Niezgoda, Paweł Markiewicz
Fot. Jacek Kurnikowski / AKPA

Małżeństwo im służy

Młode małżeństwo zachwyciło na ściance dobrym humorem i spojrzeniami w swoją stronę pełnymi miłości. Widać, że są w sobie niezwykle zakochani. 15 czerwca 2023 stanęli na ślubnym kobiercu przysięgając sobie miłość na całe życie. Zaskoczyli wszystkich niezapowiedzianą ceremonią, ale zrobili to dokładnie tak, jak chcieli.

CZYTAJ TEŻ: Violetta Villas nazywała zwierzęta braćmi mniejszymi, były jej bliższe niż ludzie. Każdemu ofiarowała ciepły kąt

Niezwykłymi chwilami podzielili się na zdjęciach, które zachwycały klimatem i prawdziwą miłością, która z nich emanowała. Nic się nie zmieniło. Katarzyna Niezgoda i Paweł Markiewicz są w sobie bardzo zakochani, widać to po nich od razu! 

Katarzyna Niezgoda, Paweł Markiewicz, VIVA! 13/2023
Fot. Krzysztof Opaliński

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.