Małgorzata Socha, VIVA! 21/2022
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ
o niej jest głośno

VIVA! Photo Awards. Małgorzata Socha zarażała promiennym uśmiechem, a o jej kreacji mówili wszyscy

Gwiazda udowadnia, że czerń to jej kolor!

Marcjanna Maryszewska 6 grudnia 2023 07:50
Małgorzata Socha, VIVA! 21/2022
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ

Za nami uroczysta gala 15. edycji VIVA! Photo Awards. Tegoroczna edycja oferowała mnóstwo emocji, a uświetniła ją obecność wielu cenionych gości ze świata show-biznesu. Na wydarzeniu pojawiła się również zjawiskowa Małgorzata Socha! Aktorka zarażała promiennym uśmiechem, a o jej kreacji mówią wszyscy! Jak się prezentowała tego wieczoru?

Gala VIVA! Photo Awards przyciągnęła wyjątkowych gości

5 grudnia 2023 roku niósł za sobą wiele niesamowitych chwil. To właśnie tego dnia podczas 15. edycji VIVA! Photo Awards wyłoniono zwycięzców konkursu w pięciu kategoriach: portret, reportaż, natura, beauty&fashion, architektura&design. Niesamowite prace laureatów znajdziecie tutaj.

Jak co roku, wydarzenie przyciągnęło wiele sław i znakomitych gości. Na gali pojawiła się m.in. Magdalena Zawadzka, Natasza Urbańska, Oliwia Bieniuk, a także Katarzyna Niezgoda w obecności męża

CZYTAJ TAKŻE: Wyjątkowi goście podczas gali VIVA! Photo Awards 2023

Małgorzata Socha na VIVA! Photo Awards

Na całym wydarzeniu nie mogło zabraknąć również Małgorzaty Sochy w zjawiskowej, czarnej kreacji. Tego wieczoru aktorka postawiła na luźne spodnie z wysokim stanem oraz włożony w nie satynowy top, czym podkreśliła swoją talię. Postawiła również na eleganckie okrycie z charakterystycznymi guzikami, a całą stylizację idealnie spinały czarne kowbojki.

Zobaczcie, jak gwiazda zaprezentowała się na ściance!  

Małgorzata Socha, VIVA! Photo Awards 2023, 5.12.2023

Fot. Kurnikowski / AKPA

Fot. Kurnikowski / AKPA

Fot. Kurnikowski / AKPA

VIVA! Photo Awards 2023, sponsorzy, mecenat
Fot. Materiały prasowe

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.