Beyonce stylizacja srebrna suknia po Grammy 2021 turban cekiny
Fot. Forum/East News
stylizacje gwiazd

Ta stylizacja Beyoncé przyćmiła jej look z Grammy 2021!

Czemu gwiazda tak się ubrała na kolację z mężem?

Redakcja VIVA! 15 marca 2021 15:30
Beyonce stylizacja srebrna suknia po Grammy 2021 turban cekiny
Fot. Forum/East News

Beyoncé skradła show na gali Grammy 2021 - artystka pobiła rekord największej ilości zdobytych statuetek Grammy w historii. Na tegorocznej gali zdobyła nagrody Grammy za najlepszy performance R&B, najlepszy performance rapowy, najlepszą piosenkę rapową i najlepszy teledysk. Na imprezie gwiazda pojawiła się w seksownej czarnej minisukience, ale to stylizacja, w której pojawiła się na kolacji z mężem Jayem-Z po gali wywołała prawdziwą burzę w internecie.

Zobacz także: Blue Ivy Carter najmłodszą laureatką nagród Grammy. Córka Beyoncé i Jaya-Z podbije świat muzyki

Srebrny look Beyoncé po gali Grammy 2021

Jak Queen Bey ubrała się na afterparty po rozdaniu nagród i kolację z mężem? Gwiazda postawiła na wspaniały look Burberry, zaprojektowany przez dyrektora kreatywnego tego znanego domu mody Riccardo Tisci. Błyszcząca od stóp do głów srebrna kreacja składała się z sukni wyszywanej srebrną siateczką, gorsetu z kryształowymi łańcuszkami, beżowych skórzanych butów  na obcasie i platformie oraz  srebrnej siateczki i turbanu na głowie.

Beyonce stylizacja srebrna suknia po Grammy 2021 turban cekiny polysk kreacja
Fot. Forum

Beyonce stylizacja srebrna suknia po Grammy 2021
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…