Beyonce Knowles, Beyoncé
Fot. Instagram @beyonce
Z ŻYCIA GWIAZD

Beyonce jest w trzeciej ciąży?! Sensacyjne doniesienia mediów z USA

Wraz z Jay’em Z wychowują już trójkę dzieci

Ksenia Krasko 5 września 2020 07:36
Beyonce Knowles, Beyoncé
Fot. Instagram @beyonce

Jak donosi jeden z amerykańskich tabloidów, rodzina Beyonce i Jay’a Z wkrótce się powiększy! Para ma już trójkę dzieci – w 2012 roku urodziła się ich córka Blue Ivy, a w 2017 bliźniaki Rumi i Sir. Państwo Carter znani są z tego, że nie upubliczniają właściwie żadnych szczegółów życia prywatnego, dlatego ta plotka zaintrygowała fanów artystki...

Beyonce spodziewa się dziecka? Trzecia ciąża wokalistki

O domniemanej trzeciej ciąży Beyonce Knowles-Carter napisał magazyn Women’s Day. Z publikacji wynika, że wokalistka „wyglądała bardzo promiennie na ulicach Nowego Jorku”. Do artykułu załączono kilka zdjęć, sugerujących, że ukrywa ciążowe krągłości, jednak nie da się stwierdzić, czy to prawda.

Anonimowe źródło twierdzi, że artystka „nie próbuje się ukrywać”, więc „wszyscy czekają, aż ogłosi radosną nowinę”, a poród podobno zaplanowany jest na marzec przyszłego roku. Jak już wiemy, para niezwykle pilnie strzeże swojej prywatności, dlatego trudno uwierzyć w zapewnienia „źródła”.

Ciążowych krągłości nie widać również na najnowszych zdjęciach wokalistki, opublikowanych przez Daily Mail. Z drugiej strony, państwo Carter ogłaszali poprzednie ciąże dość późno, więc wszystko jest możliwe.

Portal Gossip Cop przypomina, że magazyn Women’s Day rzadko publikuje prawdziwe informacje, dlatego do plotek o ciąży Beyonce należy podejść z dużym dystansem. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Beyoncé (@beyonce)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Beyoncé (@beyonce)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?