Beyonce Knowles, Beyoncé
Fot. Instagram @beyonce
Z ŻYCIA GWIAZD

Beyonce jest w trzeciej ciąży?! Sensacyjne doniesienia mediów z USA

Wraz z Jay’em Z wychowują już trójkę dzieci

Ksenia Krasko 5 września 2020 07:36
Beyonce Knowles, Beyoncé
Fot. Instagram @beyonce

Jak donosi jeden z amerykańskich tabloidów, rodzina Beyonce i Jay’a Z wkrótce się powiększy! Para ma już trójkę dzieci – w 2012 roku urodziła się ich córka Blue Ivy, a w 2017 bliźniaki Rumi i Sir. Państwo Carter znani są z tego, że nie upubliczniają właściwie żadnych szczegółów życia prywatnego, dlatego ta plotka zaintrygowała fanów artystki...

Beyonce spodziewa się dziecka? Trzecia ciąża wokalistki

O domniemanej trzeciej ciąży Beyonce Knowles-Carter napisał magazyn Women’s Day. Z publikacji wynika, że wokalistka „wyglądała bardzo promiennie na ulicach Nowego Jorku”. Do artykułu załączono kilka zdjęć, sugerujących, że ukrywa ciążowe krągłości, jednak nie da się stwierdzić, czy to prawda.

Anonimowe źródło twierdzi, że artystka „nie próbuje się ukrywać”, więc „wszyscy czekają, aż ogłosi radosną nowinę”, a poród podobno zaplanowany jest na marzec przyszłego roku. Jak już wiemy, para niezwykle pilnie strzeże swojej prywatności, dlatego trudno uwierzyć w zapewnienia „źródła”.

Ciążowych krągłości nie widać również na najnowszych zdjęciach wokalistki, opublikowanych przez Daily Mail. Z drugiej strony, państwo Carter ogłaszali poprzednie ciąże dość późno, więc wszystko jest możliwe.

Portal Gossip Cop przypomina, że magazyn Women’s Day rzadko publikuje prawdziwe informacje, dlatego do plotek o ciąży Beyonce należy podejść z dużym dystansem. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Beyoncé (@beyonce)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Beyoncé (@beyonce)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?