Ale luksus!

Redakcja VIVA! 10 września 2020 19:31

Beyonce 4 września skończyła 39 lat i razem ze swoją najbliższą rodziną uczciła je wyjątkowymi wakacjami w Chorwacji. To był naprawdę luksusowy tydzień w pięknym otoczeniu. Na takie imprezy mogą sobie pozwolić tylko największe gwiazdy. Piękny jacht, który kosztuje około 2 miliony dolarów tygodniowo, jest dłuższy niż boisko do piłki nożnej i może pomieścić do 12 gości (nie licząc 34-osobowej załogi), ma osiem kabin z łazienką, siedem pokoi dla VIP-ów i apartament główny. Posiada również basen na pokładzie, teatr i spa. Jakie życzenia otrzymała jubilatka od mamy Tiny Knowles Lawson?

Wszystkiego najlepszego dla mojej wiecznie młodej dziewczynki od Twojego największego fana od urodzenia. Przyniosłaś mi tyle radości, miłości i pewności. […] Jestem taka szczęśliwa, że mam Cię w swoim życiu. Jesteś przewodnikiem i wojownikiem, który idzie naprzód, nawet jeśli inni ludzie Cię nie rozumieją.

1/9
Jacht-Beyonce-urodziny-impreza
Copyright @East News
1/9

2/9
Jacht-Beyonce-urodziny-luksusowy
Copyright @East News
2/9

3/9
Jacht-Beyonce-urodziny-gwiazdy
Copyright @East News
3/9

4/9
Jacht-Beyonce-urodziny1Jacht-Beyonce-urodziny-piekny
Copyright @East News
4/9

5/9
Jacht-Beyonce-urodziny-jayz
Copyright @East News
5/9

6/9
Jacht-Beyonce-urodzinyswieto
Copyright @East News
6/9

7/9
Jacht-Beyonce-urodziny1Jacht-Beyonce-urodzinynew
Copyright @East News
7/9

8/9
jacht-beyonce-urodziny
Copyright @East News
8/9

9/9
jacht-beyonce-urodziny
Copyright @East News
9/9

TAGI #Beyoncé

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!