Sylwia Grzeszczak
Fot. AKPA
O tym się mówi!

Sylwia Grzeszczak w błękitno-białym zestawie podczas Top of the Top Sopot Festival 2021!

Jej talia osy robi wrażenie!

Aleksandra Frankowska 17 sierpnia 2021 21:27
Sylwia Grzeszczak
Fot. AKPA

Rozpoczął się Top of the Top Sopot Festival 2021, który swoją obecnością uświetniły wielkie gwiazdy. Wydarzenie potrwa 3 dni, od 17 do 19 sierpnia. To jedna z najbardziej wyczekiwanych i rozpoznawalnych imprez muzycznych w Polsce, którą na żywo relacjonować będzie telewizja TVN! Widzowie będą mogli obejrzeć na deskach Opery Leśnej 50 największych artystów polskiej muzyki. Wystąpią między innymi Edyta Górniak, Kayah, Sylwia Grzeszczak, Reni Jusis, Majka Jeżowska, Izabela Trojanowska, Urszula, Ania Karwan, Mrozu, Budka Suflera, Felicjan Andrzejczak, Oddział Zamknięty, De Mono, Loka, Lombard, Big Cyc. Pierwszego dnia stylizacją uwagę zwróciła Sylwia Grzeszczak, która zaprezentowała też swoją talię osy!

Czytaj też: Ile kosztował kontrowersyjny strój Beaty Kozidrak z Sopotu? Cena zwala z nóg!

Sylwia Grzeszczak podczas Top of the Top Sopot Festival 2021

Wokalistka zaprezentowała się w błękitno-białym komplecie, składającym się z marynarki oraz spódnicy. Całość uzupełniła białymi szpilkami sznurowanymi na kostkach ze szpiczastym czubkiem.  Uwagę zwróciła też jej talia osy - wokalistka ma niesamowitą figurę, której pozazdrościłaby jej niejedna nastolatka. Włosy zakręciła w delikatne fale i wróciła do swojego naturalnego, ciemnego koloru. 

Jak Wam się podoba stylizacja Sylwii Grzeszczak? 

Sylwia Grzeszczak
Fot. AKPA

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.