Sylwia Grzeszczak, Liber, Sylwester 2019 w Warszawie
Fot. TRICOLORS/East News
Z życia gwiazd

Niedawno potwierdzili rozstanie. Sylwia Grzeszczak i Liber wrócili z dobrą wiadomością dla fanów

Czego możemy się spodziewać?

Marta Nawacka 10 grudnia 2023 16:03
Sylwia Grzeszczak, Liber, Sylwester 2019 w Warszawie
Fot. TRICOLORS/East News

We wrześniu media obiegła szokująca wiadomość o rozstaniu Sylwii Grzeszczak i Libera. Ku zmartwieniu fanów, para muzyków potwierdziła te doniesienia. Teraz okazuje się, że drogi artystów nie rozeszły się całkowicie i w pewnych kwestiach nadal ze sobą współpracują... O co dokładnie chodzi?

Sylwia Grzeczak i Liber – związek i rozstanie

Gdy zaczęli być razem, nie wierzono, że ta relacja potrwa długo. Sylwia Grzeszczak i Liber pobrali się w 2014 roku, a po roku na świat przyszedł owoc ich miłości, ukochana córeczka Bogna. Niestety małżeństwo nie przetrwało próby czasu i we wrześniu br. w mediach pojawiła się informacja o rozstaniu pary. Wokalistka i raper opublikowali oficjalne oświadczenie, w którym potwierdzili rozstanie. „Mamy najwspanialszy skarb w życiu! Ukochaną i najważniejszą dla nas Bognę”, zapewniała Sylwia Grzeszczak.

Czytaj też: Córki Jana Młynarskiego chodzą na jego koncerty, są jego pierwszymi recenzentkami. Nie szczędzą mu słów krytyki

Sylwia Grzeszczak, Liber, Eska Music Awards, 2009
Fot. Baranowski/AKPA

Sylwia Grzeszczak, Liber, Eska Music Awards, 2009

Sylwia Grzeszczak i Liber: współpraca zawodowa

Okazuje się jednak, że zakończenie związku nie miało wpływu na współpracę zawodową byłych małżonków. „Nadal pomagamy sobie w pracy i wychodzimy wspólnie na scenę, tak jak to miało ostatnio miejsce podczas festiwalu w Sopocie”, czytaliśmy w komunikacie. Z najnowszych informacji, ku uciesze fanów, wynika również, że Sylwia Grzeszczak i Liber pracują nad kolejnym wspólnym projektem.

Już niebawem fani będą mogli posłuchać nowej piosenki wokalistki. Sylwia Grzeszczak ujawnia na razie niewiele informacji, co tylko dodatkowo podsyca ich ciekawość i chęć odsłuchania całego utworu. Co ciekawe, nowa piosenka, która będzie miała premierę w styczniu napisana została... przez Libera. Wszystko wskazuje więc na to, że mimo zakończenia małżeństwa współpraca między artystami dalej przebiega bez zarzutu.  

Zobacz także: Rzadko mówi o swojej rodzinie, teraz zrobiła wyjątek. Tego Marta Żmuda Trzebiatowska obawiała się, gdy wchodziła w związek ze swoim mężem

Sylwia Grzeszczak, Liber
Fot. TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News

Sylwia Grzeszczak, Liber, 28.12.2019 rok

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.