Beata Kozidrak, Polsat SuperHit Festiwal, Sopot, 25.06.2021 rok
Fot. VIPHOTO/East News, WOJCIECH STROZYK/REPORTER
ZE ŚWIATA MODY

Ile kosztował kontrowersyjny strój Beaty Kozidrak z Sopotu? Cena zwala z nóg!

Kosztował tyle, co... samochód

Konrad Szczęsny 27 czerwca 2021 20:29
Beata Kozidrak, Polsat SuperHit Festiwal, Sopot, 25.06.2021 rok
Fot. VIPHOTO/East News, WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Była najjaśniejszą gwiazdą piątkowego wieczoru Polsat SuperHit Festiwal. Beata Kozidrak rzuciła Operę Leśną w Sopocie na kolana. Szeroko komentowano również jej stylizację. Niektórzy nie szczędzili wokalistce Bajmu gorzkich słów. Jak się okazuje, kostium był wart fortunę!

Występ Beaty Kozidrak w Sopocie. Na scenę zaprosiła byłego męża

W piątkowy wieczór Beata Kozidrak wykonała w ramach Polsat SuperHit Festiwal wielkie hity. Zarówno te Bajmu, jak i z solowego repertuaru. Nie mogło zabraknąć takich piosenek, jak „Płynie w nas gorąca krew”, „Biała armia”, „Ta samach chwila”, „Upiłam się Tobą” czy najnowszego singla „Gambit”.

Artystka odebrała również szereg nagród, m.in. od dyrektor programowej Polsatu Niny Terentiew oraz prezydenta Sopotu. Nie ukrywała przy tym wzruszenia, zaś łzy napłynęły jej do oczu. Zgromadzoną w amfiteatrze publiczność oraz widzów przed telewizorami zelektryzował moment, w którym wokalistka zaprosiła na scenę swojego byłego męża! Chciała w ten sposób podziękować Andrzejowi Pietrasowi za lata owocnej, wyjątkowej współpracy.

„Teraz pozwolicie, że będzie taka specjalna sytuacja. Chciałam zaprosić na chwilę na scenę człowieka, który w tym roku obchodzi swoje 45. lecie pracy w show-biznesie. Zaczął już pracować przed Bajmem. Chciałam mu z całego serca podziękować, mimo iż nie jesteśmy razem, za to, że dzięki niemu stałam się kobietą, artystką. Zapraszam na scenę Andrzeja Pietrasa”, ogłosił. 

Oboje na scenie serdecznie się uściskali, zaś publiczność nagrodziła byłego męża gwiazdy Bajmu gromkimi brawami. Niestety, komentarze w mediach społecznościowych po występie Beaty Kozidrak nie były jedynie optymistyczne. Znaleźli się tacy, którzy nie szczędzili artystce gorzkich słów.

Czytaj także: Beata Kozidrak zaprosiła na scenę byłego męża. Padły poruszające słowa

Polsat Super Hit Festiwal 2021, Sopot, Beata Kozidrak, Andrzej Pietras
Fot. Karol Makurat/REPORTER

Polsat Super Hit Festiwal 2021, Sopot, Beata Kozidrak, Andrzej Pietras, 25.06.2021 rok

Kontrowersyjny strój Beaty Kozidrak w Sopocie. Krytyka internautów 

Jednym z punktów zapalnych była stylizacja diwy. Piosenkarka wybrała na ten wieczór czarno-czerwony gorset oraz krótkie szorty, które eksponowały jej długie i zgrabne nogi. Całość została uzupełniona długim, czarnym trenem.

„Nie w tym wieku taki strój”, „Ten gorset i te majty... nieeee, pani Beato”, „Wygląda jakby miała pieluchę albo jakby zapomniała ubrać dołu stylizacji”, pisali. Byli jednak i tacy, którym ten modowy wybór przypadł do gustu.

„Pani sie nie przejmuje krtytką, było bosko”, „Świetnie pani wyglądała!”, „Prezentowała się pani rewelacyjnie!”, komplementowali. Teraz wyszło na jaw, ile kosztował kontrowersyjny strój Beaty Kozidrak...

Czytaj także: Beata Kozidrak o seksie z Andrzejem Pietrasem. Ujawniła pikantne szczegóły małżeństwa

Beata Kozidrak, Polsat SuperHit Festiwal, Sopot, 25.06.2021 rok
Fot. VIPHOTO/East News

Beata Kozidrak na Polsat SuperHit Festiwal, Sopot, 25.06.2021 rok

Strój Beaty Kozidrak z Sopotu. Kosztował tyle, co samochód

Już wcześniej wokalistka Bajmu zapowiadała, że jej stylizacja będzie spektakularna. W tym celu do ozdobienia  robiącego kolosalne wrażenie gorsetu zużyto aż 40 tysięcy drogocennych kamieni Swarovskiego! Jak dowiedział się Super Express, koszt inwestycji był równie imponujący. Strój kosztował bowiem aż 25 tysięcy złotych, czyli równowartość co prawda używanego, ale jednak samochodu

Jak się okazuje, przygotowanie stylizacji było niezwykle wymagające. Uszyto ją bowiem na stalowych fiszbinach. W rozmowie z dziennikiem stylistka Beaty Kozidrak, Klaudia Gołębiowska ujawniła, że nad strojami gwiazdy oraz jej chórzystek przez dwa miesiące pracowało aż 10 osób! 

Czy to się komuś podoba czy nie, strój został zauważony i wywołał emocje, na których wokalistce Bajmu z pewnością zależało w tym wyjątkowym dniu...  

Czytaj także: Beata Kozidrak o nowym związku: „Jestem kobietą, która może znaleźć uczucie w każdym wieku”

Beata Kozidrak, Polsat SuperHit Festiwal, Sopot, 25.06.2021 rok
Fot. VIPHOTO/East News

Beata Kozidrak, Polsat SuperHit Festiwal, Sopot, 25.06.2021 rok
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Beata Kozidrak, Polsat SuperHit Festiwal, Sopot, 25.06.2021 rok

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.