WIDEO VIVY.PL

Sylwia Grzeszczak spotkała się z mamą Ani Przybylskiej. Wcześniej piosenkarka zdecydowała się na piękny gest

„W tym przytuleniu było zawarte wszystko”, mówi nam

Rafał Kowalski 21 września 2023 20:50

Film ANIA, w którym zebrano wspomnienia najbliższych jej ludzi to dla wielu widzów emocjonalny rollercoarster. Ogromną dawkę wzruszenia gwarantuje między innymi piosenka, którą Sylwia Grzeszczak oddała w ręce producentów dokumentu. O nich, o Tobie to dziś ogromny hit, ale i piękny prezent, jaki artystka podarowała rodzinie zmarłej aktorki. Spotkanie z jej mamą było dla naszej rozmówczyni czymś magicznym…

Sylwia Grzeszczak o nagraniu piosenek dla Ani Przybylskiej

Okazuje się, że piosenkarka nagrała, myśląc o ulubienicy widzów nie jedną, a aż dwie piosenki. Jako pierwsza dowiedziała się o tym przyjaciółka zmarłej w 2014 roku gwiazdy. „To jest niesamowita historia, bo gdy to się wydarzyło, to byłam w szoku. Gdzieś się znałyśmy z Kasią Bujakiewicz i ona po śmierci Ani zadzwoniła do mnie i powiedziała, że słuchała mojej płyty. Zapytała, czy mogłaby wykorzystać utwór „Czy to nie jest piękne?”. Zgodziłam się i wtedy zapytała mnie, czy to jest o Ani. Mnie zamurowało, bo było, ale nikt o tym nie wiedział. A nagrałam go w dniu jej pogrzebu…”, wspomniała VIVIE.pl Sylwia Grzeszczak.

Czytaj też: Sylwia Grzeszczak o traumatycznych przeżyciach w show-biznesie: „Próbowano zniszczyć mi życie prywatne”

Dodała po chwili, że kolejna rozmowa zaprowadziła do innego rozwiązania. Wokalistka miała do aktorki prośbę związaną z innym utworem – O nich, O Tobie. „Pokażę Ci coś. Posłuchaj sobie – powiedziałam Kasi. I ostatecznie okazało się, że to ten utwór promował film o Ani”, wyjawiła Rafałowi Kowalskiemu przed kamerą.

Sylwia Grzeszczak, Viva! 17/2023
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Anna Przybylska, VIVA! 2010
Fot. Mateusz Stankiewicz

Sylwia Grzeszczak o symbolicznym spotkaniu z Krystyną Przybylską

Gdy nadszedł czas oddania filmu ANIA w ręce widzów, w Warszawie zorganizowano premierę z udziałem wszystkich twórców i bliskich Anny Przybylskiej.

To właśnie tam mama aktorki miała okazję złożyć na ręce Sylwii Grzeszczak szczere podziękowania za jej gest. „Przyszłam na premierę. Pamiętam, że wtedy przytuliłam się z mamą Ani. Nic nie trzeba było mówić, w tym przytuleniu z mamą, potem z całą rodziną było wszystko zawarte. Nie trzeba tego komentować”, mówi VIVIE.pl.

Więcej wspomnień a także rozmowa na temat nowego singla Bang Bang – to wszystko czeka Was w wywiadzie wideo, który możecie obejrzeć na górze strony. 

Sprawdź też: Dawid Podsiadło i Maria Dębska przyłapani na intymnym nagraniu. Fani nie mają już wątpliwości

Krystyna Przybylska, Sylwia Grzeszczak, 2022

Krystyna Przybylska, Sylwia Grzeszczak
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.