nowa fryzura Sylwii Grzeszczak 2021
Fot. Instagram@sylwia_grzeszczak_official
O tym się mówi

Sylwia Grzeszczak totalnie zaskoczyła fanów nowym zdjęciem!

„Co to za nastolatka”, pytają.

Marta Cieplak 20 lipca 2021 12:30
nowa fryzura Sylwii Grzeszczak 2021
Fot. Instagram@sylwia_grzeszczak_official

Sylwia Grzeszczak jest jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Jej piosenki zna i nuci niemal każdy! Teraz wokalistka jest w trakcie nagrywania nowych przebojów, które ujrzą światło dzienne na jesieni 2021 roku. W przerwie między zdjęciami Sylwia Grzeszczak zrobiła sobie selfie i pokazała je na Instagramie. Prezentuje się na nim zupełnie inaczej niż na scenie. Bez makijażu wygląda na młodszą o kilkanaście lat! Można by jej nie poznać!

Zobacz także: Sylwia Grzeszczak pokazała nowe zdjęcie córki! Ależ ona wyrosła

Sylwia Grzeszczak na nowym zdjęciu jak nastolatka

Sylwia Grzeszczak jest prawdziwą królową sceny. Gdy występuje, jej stylizacja dopracowana jest w najmniejszym szczególe łącznie z mocnym makijażem i fryzurą. A te wokalistka zmienia naprawdę często! Raz ma ciemne włosy, a raz platynowy blond. Raz wyprostowane, raz falowane lub w stylu afro. Tak naprawdę nigdy nie wiadomo, czym nas zaskoczy! 

Zobacz także: Ewa Minge pokazała się bez makijażu i z piegami! „To Pani najładniejsze zdjęcie”, piszą fani!

Nie inaczej było teraz, gdy wrzuciła na Instagram selfie bez makijażu. Tym razem włosy miała związane w kucyk, ale pozostawione w lekkim nieładzie z grzywką opadającą na twarz. Musimy przyznać, że w takim wydaniu i bez scenicznego looku zupełnie siebie nie przypomina! Gdyby nie to, że zdjęcie pojawiło się na jej koncie, moglibyśmy Sylwii Grzeszczak po prostu nie rozpoznać...

Sylwia postawiła też na młodzieżową wręcz stylizację z białą, rozkloszowaną mini i zielonym topem, który kolorystycznie idealnie skomponował się z odcieniem lakieru na paznokciach gwiazdy!

Fanom bardzo spodobało się nowe zdjęcie:

Ślicznotka 😍❤️😘

Super pięknie ❤️❤️😉😉

Pięknie, naturalnie👌🏻👌🏻👌🏻

Piękna ❤️❤️

18-stka 😍🌸😘

Co to za nastolatka ???😊😊😊

Jak widać zgadzają się z nami, że wygląda dużo, dużo młodziej! Zresztą porównajcie z innymi fotografiami:

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.