Barbara Łubko 17 lipca 2017 14:15
1/4
Stylizacja Księżnej Kate w Polsce
Copyright @fot. East News
1/4

Fani mody i stylu księżnej Kate (czyli także my w redakcji Viva.pl!) byli ciekawi kreacji, w której Kate pojawi się w Polsce! Księżna znana jest z wybierania strojów, które są nie tylko piękne, ale nawiązują do też do miejsca odwiedzanego przez książęcą parę…
 

Zobacz także: Księżna Kate w naszyjniku Elżbiety II i kolczykach księżnej Diany!

Stylizacja księżnej Kate

Koniec  oczekiwania! Księżna Kate pojawiła się na płycie warszawskiego lotniska w skromnym białym płaszczu z metką domu mody Alexander McQueen z rozkloszowanym dołem i górą z baskinką. Cieliste buty Gianvito Rossi uzupełniają stylizację, ale to nie wszystko! Na rękach Kate niosła księżniczkę Charlotte w uroczej biało-czerwonej sukience i czerwonych bucikach! Co Wam to przypomina? Czyżby nawiązanie do polskiej flagi? Bingo!


Czy będzie więcej polskich akcentów podczas wizyty? Jest szansa! Kilka tygodni temu stylistka Kate zamówiła jedną kreację u polskiej projektantki Sylwii Romaniuk - czy pojawi się w niej w Warszawie lub Gdańsku?
 

Zobacz także: Na  gorąco - dowiedz się więcej o wizycie księżnej Kate i księcia Williama w Polsce!

2/4
Stylizacja Księżnej Kate w Polsce
Copyright @fot. East News
2/4

3/4
Stylizacja Księżnej Kate w Polsce
Copyright @fot. East News
3/4

4/4
Księżna Kate w Polsce
Copyright @fot. East News
4/4

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.