Barbara Łubko 17 lipca 2017 14:15
1/4
Stylizacja Księżnej Kate w Polsce
Copyright @fot. East News
1/4

Fani mody i stylu księżnej Kate (czyli także my w redakcji Viva.pl!) byli ciekawi kreacji, w której Kate pojawi się w Polsce! Księżna znana jest z wybierania strojów, które są nie tylko piękne, ale nawiązują do też do miejsca odwiedzanego przez książęcą parę…
 

Zobacz także: Księżna Kate w naszyjniku Elżbiety II i kolczykach księżnej Diany!

Stylizacja księżnej Kate

Koniec  oczekiwania! Księżna Kate pojawiła się na płycie warszawskiego lotniska w skromnym białym płaszczu z metką domu mody Alexander McQueen z rozkloszowanym dołem i górą z baskinką. Cieliste buty Gianvito Rossi uzupełniają stylizację, ale to nie wszystko! Na rękach Kate niosła księżniczkę Charlotte w uroczej biało-czerwonej sukience i czerwonych bucikach! Co Wam to przypomina? Czyżby nawiązanie do polskiej flagi? Bingo!


Czy będzie więcej polskich akcentów podczas wizyty? Jest szansa! Kilka tygodni temu stylistka Kate zamówiła jedną kreację u polskiej projektantki Sylwii Romaniuk - czy pojawi się w niej w Warszawie lub Gdańsku?
 

Zobacz także: Na  gorąco - dowiedz się więcej o wizycie księżnej Kate i księcia Williama w Polsce!

2/4
Stylizacja Księżnej Kate w Polsce
Copyright @fot. East News
2/4

3/4
Stylizacja Księżnej Kate w Polsce
Copyright @fot. East News
3/4

4/4
Księżna Kate w Polsce
Copyright @fot. East News
4/4

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.