Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Nie tylko Kourtney Kardashian. Światowe gwiazdy pokochały kostiumy kąpielowe polskiej marki!

Sabina Zięba 9 lipca 2017 10:00
Fot. Materiały prasowe

Sezon wakacyjny trwa w najlepsze. Coraz częściej gwiazdy pokazują się w egzotycznych, gorących kurortach w plażowych stylizacjach. Ostatnio paparazzi przyłapali na wybrzeżu w Saint-Tropez Kourtney Kardashian, siostrę Kim i jedną z najbardziej znanych celebrytek na świecie. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie kostium kąpielowy modelki...

Polecamy też: Lewandowska, Glik, Boruc... Jakie kostiumy kąpielowe noszą polskie WAGs?

Kourtney Kardashian w kostiumie polskiej marki

Okazało się, że Kourtney pokazała się w stroju kąpielowym polskiej marki God Save Queens. Mimo, że ta firma została założona przez Karolinę Bernaciak zaledwie 3 lata tamu, błyskawicznie się rozwija i robi furorę nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Projekty przypadły do gustu m. in. Kim Kardashian i Kylie Jenner, a we wrześniu zeszłego roku po raz pierwszy kolekcja GSQ została zaprezentowana na New York Fashion Week.

Fot. Materiały prasowe

Polecamy też: Polska marka God Save Queens prezentuje najnowszą kolekcję! Ciekawe, czy spodoba się Kylie Jenner?

Teraz do grona wielbicielek owej marki, dołączyła kolejna z sióstr Kardashian. Jej kostium pochodzi z najnowszej kolekcji i wykonany jest w całości z transparentnej siateczki. Naszyte są na nią szare aplikacje w kształcie gwiazd, które w zetknięciu ze światłem migoczą i zwracają uwagę. Jak zaznacza GSQ: "To za ich sprawą minimalistyczne, wręcz surowe projekty stają się synonimem dzikości, nieokiełznania i niekontrolowanych emocji". 

Fot. Materiały prasowe


Strój jednoczęściowy (w cenie 379zł) dostępny jest w wariancie czarnym oraz cielistym, ale marka proponuje również bikini z podobnymi aplikacjami (góra: 199zł, dół: 129zł) oraz kombinezon (559zł) w tych samych barwach. Kolekcja dostępna jest na www.godsavequeens.com oraz stacjonarnie w Lui Store w Warszawie na ul. Mokotowskiej 26.

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.