Kevin sam w domu
Fot. Everett Collection/EAST NEWS
QUIZY VIVY!

QUIZ: Jak dobrze znasz film "Kevin sam w domu"? Sprawdź się przed jego wigilijną emisją!

Jak dużo pamiętasz z kultowego filmu z Macaulayem Culkinem?

Paulina Filipowicz 24 grudnia 2021 16:29
Kevin sam w domu
Fot. Everett Collection/EAST NEWS

Wyreżyserowany przez Chrisa Columbusa "Kevin sam w domu" to jeden z najbardziej lubianych i kultowych bożonarodzeniowych filmów w historii kina. Szczególnie w Polsce święta bez Kevina w programie telewizyjnym uważane są za nieudane. Już od ponad 20 lat co roku pokazuje go Polsat. Film jak zawsze w Wigilię będzie można obejrzeć na kanale o godzinie 20.00.

ZOBACZ: Depresja, uzależnienie od alkoholu i narkotyków... Smutne życie Macaulaya Culkina

Jak dobrze znasz film "Kevin sam w domu"? 

Produkcja odniosła duży sukces kasowy zostając najbardziej dochodową komedią na świecie. To również najbardziej dochodowy bożonarodzeniowy film w historii kina. Myślisz, że wiesz już o Kevinie wszystko? Jak dobrze zapamiętałeś kolejne sceny filmu? Rozwiąż nasz QUIZ i sprawdź, jak dobrze znasz film "Kevin sam w domu"! Powodzenia!  

CZYTAJ TEŻ: Kevin już nie będzie sam w domu! Filmowy dom odnowiono i wystawiono do wynajęcia!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.