Kevin sam w domu
Fot. Everett Collection/EAST NEWS
QUIZY VIVY!

QUIZ: Jak dobrze znasz film "Kevin sam w domu"? Sprawdź się przed jego wigilijną emisją!

Jak dużo pamiętasz z kultowego filmu z Macaulayem Culkinem?

Paulina Filipowicz 24 grudnia 2021 16:29
Kevin sam w domu
Fot. Everett Collection/EAST NEWS

Wyreżyserowany przez Chrisa Columbusa "Kevin sam w domu" to jeden z najbardziej lubianych i kultowych bożonarodzeniowych filmów w historii kina. Szczególnie w Polsce święta bez Kevina w programie telewizyjnym uważane są za nieudane. Już od ponad 20 lat co roku pokazuje go Polsat. Film jak zawsze w Wigilię będzie można obejrzeć na kanale o godzinie 20.00.

ZOBACZ: Depresja, uzależnienie od alkoholu i narkotyków... Smutne życie Macaulaya Culkina

Jak dobrze znasz film "Kevin sam w domu"? 

Produkcja odniosła duży sukces kasowy zostając najbardziej dochodową komedią na świecie. To również najbardziej dochodowy bożonarodzeniowy film w historii kina. Myślisz, że wiesz już o Kevinie wszystko? Jak dobrze zapamiętałeś kolejne sceny filmu? Rozwiąż nasz QUIZ i sprawdź, jak dobrze znasz film "Kevin sam w domu"! Powodzenia!  

CZYTAJ TEŻ: Kevin już nie będzie sam w domu! Filmowy dom odnowiono i wystawiono do wynajęcia!

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.