Kampania  Mango Girls: Pernille Teisbaeck
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Mango zaprasza do współpracy popularne blogerki!

Kim są nowe Mango Girl?

Marcin Brzeziński 23 maja 2018 11:30
Kampania  Mango Girls: Pernille Teisbaeck
Fot. Materiały prasowe

Marka Mango stawia na naturalność i autentyczność, dlatego w kampaniach hiszpańskiej sieciówki coraz częściej widujemy, dobrze znane z Instagrama influencerki. Dziewczyny angażowane w kampanię #MangoGirls to blogerki, które mają swój oryginalny styl i inspirują innych do tworzenia niepowtarzalnych stylizacji z użyciem ubrań Mango. Marka współpracuje m.in. z Lucy Williams, Camille Charriere czy Pernille Teisbaeck, a hasztag #MangoGirls został wspomniany w sieci już prawie 30 tysięcy razy!

Nowe Mango Girls

Poznajcie jedną z nowych Mango Girls: Pernille Teisbaeck. Karierę w branży mody zaczęła jako modelka, szybko została stylistką. Dziś na Instagramie śledzi ponad 500 tysięcy obserwatorów. Pernille Teisbaek spektakularny sukces zawdzięcza swojemu oryginalnemu skandynawskiemu stylowi. A oto co odpowiedziała na pytania z kwestionariusza Mango.

Skraść szafę księżnej Diany

Ostatnio ukazała się książka Twojego autorstwa Dress Scandinavian. Co według Ciebie jest niezbędnym elementem perfekcyjnego looku w duńskim stylu?
Ważna jest prostota, dzięki której unikniemy kryzysu w naszej szafie. Perfekcyjny duński look będzie prawdopodobnie dość casualowy i klasyczny np. jeansy, blezer i sneakersy.

Jak zdefiniowałabyś swój styl?

Połączenie klasyki z odrobiną zabawy. Dzięki akcesoriom stylizacje są bardziej osobiste i interesujące.

Opisz w trzech słowach #MangoGirl.

Intrygująca, kreatywna i stylowa.

Jeśli mogłabyś skraść zawartość czyjejś szafy, kto by to był?

Moim marzeniem byłoby zobaczyć garderobę... księżnej Diany.

Kampania  Mango Girls: Pernille Teisbaeck
Fot. Materiały prasowe

Kampania  Mango Girls: Pernille Teisbaeck
Fot. Materiały prasowe

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.