Kampania  Mango Girls: Pernille Teisbaeck
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Mango zaprasza do współpracy popularne blogerki!

Kim są nowe Mango Girl?

Marcin Brzeziński 23 maja 2018 11:30
Kampania  Mango Girls: Pernille Teisbaeck
Fot. Materiały prasowe

Marka Mango stawia na naturalność i autentyczność, dlatego w kampaniach hiszpańskiej sieciówki coraz częściej widujemy, dobrze znane z Instagrama influencerki. Dziewczyny angażowane w kampanię #MangoGirls to blogerki, które mają swój oryginalny styl i inspirują innych do tworzenia niepowtarzalnych stylizacji z użyciem ubrań Mango. Marka współpracuje m.in. z Lucy Williams, Camille Charriere czy Pernille Teisbaeck, a hasztag #MangoGirls został wspomniany w sieci już prawie 30 tysięcy razy!

Nowe Mango Girls

Poznajcie jedną z nowych Mango Girls: Pernille Teisbaeck. Karierę w branży mody zaczęła jako modelka, szybko została stylistką. Dziś na Instagramie śledzi ponad 500 tysięcy obserwatorów. Pernille Teisbaek spektakularny sukces zawdzięcza swojemu oryginalnemu skandynawskiemu stylowi. A oto co odpowiedziała na pytania z kwestionariusza Mango.

Skraść szafę księżnej Diany

Ostatnio ukazała się książka Twojego autorstwa Dress Scandinavian. Co według Ciebie jest niezbędnym elementem perfekcyjnego looku w duńskim stylu?
Ważna jest prostota, dzięki której unikniemy kryzysu w naszej szafie. Perfekcyjny duński look będzie prawdopodobnie dość casualowy i klasyczny np. jeansy, blezer i sneakersy.

Jak zdefiniowałabyś swój styl?

Połączenie klasyki z odrobiną zabawy. Dzięki akcesoriom stylizacje są bardziej osobiste i interesujące.

Opisz w trzech słowach #MangoGirl.

Intrygująca, kreatywna i stylowa.

Jeśli mogłabyś skraść zawartość czyjejś szafy, kto by to był?

Moim marzeniem byłoby zobaczyć garderobę... księżnej Diany.

Kampania  Mango Girls: Pernille Teisbaeck
Fot. Materiały prasowe

Kampania  Mango Girls: Pernille Teisbaeck
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.