Małgorzata Trzaskowska
Fot. Instagram @gosia.trzaskowska
O tym się mówi

Małgorzata Trzaskowska ma siostrę bliźniaczkę! Pokazała zdjęcie z dzieciństwa!

Wyglądają niemal identycznie!

Aleksandra Frankowska 8 lipca 2020 19:31
Małgorzata Trzaskowska
Fot. Instagram @gosia.trzaskowska

Ostatnie tygodnie były dla Małgorzaty Trzaskowskiej wyjątkowo intensywne. Żona Rafała Trzaskowskiego ma szansę już niedługo zostać pierwszą damą RP. Na razie bardzo aktywnie wspiera kampanię wyborczą męża, angażując się w kontakt z potencjalnymi wyborcami i ocieplając jego wizerunek. Na niedawno założonym przez nią profilu na Instagramie, zainteresowani mogą śledzić jej działania i kadry z rodzinnego życia, a także fotografie z przeszłości, którymi chętnie dzieli się w sieci. Wśród ostatnich pojawiło się zdjęcie z rodzinnego albumu Małgorzaty Trzaskowskiej wraz z rodzeństwem. Uwagę internautów skupił jednak dość niecodzienny element!

Małgorzata Trzaskowska ma siostrę bliźniaczkę

Zdjęcie opublikowane przez Trzaskowską przedstawia dwie małe dziewczynki i nieco starszego chłopca. Nie trudno domyślić się, że fotografia ukazuje potencjalną pierwszą damę wraz z rodzeństwem. Fani zwrócili szczególną uwagę na uderzające podobieństwo dziewczynek ze zdjęcia. Okazuje się, że Małgorzata Trzaskowska ma siostrę bliźniaczkę!

Wszyscy ciągle mnie pytają o siostrę bliźniaczkę. A mamy przecież jeszcze brata. I to jakiego!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wszyscy ciągle mnie pytają o siostrę bliźniaczkę. A mamy przecież jeszcze brata. I to jakiego!😊

Post udostępniony przez Małgorzata Trzaskowska (@gosia.trzaskowska)

Kim jest siostra bliźniaczka Małgorzaty Trzaskowskiej?

Żona kandydata na prezydenta RP wychowała się w Rybniku. Tam dorastała wraz z rodzeństwem. Jej ojciec jest adwokatem, a w jego ślady poszła również siostra bliźniaczka Trzaskowskiej. We wszystkich wywiadach kobieta zawsze podkreśla, jak ogromną wartość ma dla niej rodzina i dobre relacje z bliskimi.

Moja kochana siostra jest niezwykłą osobą, ciepłą, empatyczną, dbającą o innych. Dużo ze sobą rozmawiamy, prawie codziennie. Moja rodzina jest dla mnie wielkim wsparciem. Wiem, że w trudnych chwilach mogę na nich zawsze liczyć.

Trzaskowscy bardzo cenią wartości rodzinne

Para pobrała się w 2002 roku. Zanim się jednak poznali, Małgorzata wypatrzyła Rafała na jednym ze studenckich zdjęć swojego brata. Zaintrygował ją. Po raz pierwszy spotkali się dopiero za jakiś czas w Natolinie, kiedy kobieta wybrała się do brata na zakończenie roku.

Zobaczyłam z daleka Rafała i w mojej głowie pojawiła się, zupełnie nie wiem skąd, myśl: »To będzie mój mąż«. Sama się wtedy śmiałam z tego dziwnego przeczucia.

Kandydat na prezydenta PR wraz z małżonką wspólnie wychowują dwójkę dzieci: 16-letnią Olę i 11-letniego Stasia. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Katowice, dziękujemy! #Trzaskowscy

Post udostępniony przez Małgorzata Trzaskowska (@gosia.trzaskowska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kolejna niespodzianka - już niedługo będziecie mogli się przekonać co to 🙂 #Trzaskowscy

Post udostępniony przez Małgorzata Trzaskowska (@gosia.trzaskowska)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.