Małgorzata Trzaskowska
Fot. Instagram @gosia.trzaskowska
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Małgorzata Trzaskowska ujawniła rodzinny sekret! Taki przypadek zdarza się bardzo rzadko

O tym do tej pory wiedziało niewielu...

Konrad Szczęsny 2 lipca 2020 16:44
Małgorzata Trzaskowska
Fot. Instagram @gosia.trzaskowska

Od niedawna Małgorzata Trzaskowska prowadzi konto na Instagramie. Żona Rafała Trzaskowskiego relacjonuje na nim m.in. życie rodzinne i chwile spędzane z najbliższymi. W wywiadach, których zaczęła udzielać, wypowiada się natomiast o istotnych dla kobiet i matek kwestiach. Kilka dni temu w jednym z nich zdradziła kilka rodzinnych tajemnic...

Małgorzata Trzaskowskach o wierze, dzieciach i aborcji

W rozmowie z dziennikarzami Wirtualnej Polski Małgorzata Trzaskowska odniosła się do medialnego zamieszania wokół faktu, że jej dziecko nie przystąpiło do pierwszej komunii. Zaznaczyła jednocześnie, że oboje z mężem są osobami wierzącymi i praktykującymi.

„Moja krytyczna ocena części działań Kościoła i jej hierarchów nie ma nic wspólnego z moją relacją z Bogiem. Bardzo cenię Papieża Franciszka. Trzymam za niego kciuki”, podkreśliła żona kandydata na prezydenta.

Natomiast stanowczo wypowiedziała się na temat medialnej nagonki i wykorzystywania informacji przez prawicowe portale, że dziecko pary nie przystąpiło do komunii. Wyjaśniła także powody tej decyzji.

„Jeśli chodzi o dzieci - same zdecydują o swojej relacji z Kościołem. I chciałabym tu jedno powiedzieć bardzo wyraźnie: mieszanie dzieci i tej sfery ich duchowości do kampanii to czysta niegodziwość”, zaznaczyła.

W wywiadzie nie zabrakło również ważnego dla wielu wyborców tematu aborcji. Mimo że to niezwykle trudne zagadnienie, Małgorzata Trzaskowska nie unikała odpowiedzi.

„Jest to tak istotny dla kobiet temat, że zabieranie głosu w tej sprawie jest niezbędne, zwłaszcza gdy pojawiają się inicjatywy traktujące kobiety instrumentalnie. Dziś mamy w Polsce kompromis, który nie jest idealny dla różnych stron, ale zgoda i zrozumienie innego punktu widzenia jest istotą kompromisu”, zapewniła.

Rodzeństwo Małgorzaty Trzaskowskiej: ma siostrę bliźniaczkę i brata

Z kolei kilka dni temu na oficjalnym profilu żony Rafała Trzaskowskiego na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje z rodzeństwem. Okazuje się, że Małgorzata Trzaskowska ma nie tylko siostrę bliźniaczkę, lecz także... brata! O tym wiedział do tej pory mało kto.

„Wszyscy ciągle mnie pytają o siostrę bliźniaczkę. A mamy przecież jeszcze brata. I to jakiego!”, podpisała je.

Internauci nie ukrywali zaskoczenia. Komplementowali jednak rodzeństwo żony Rafała Trzaskowskiego.

„Z taką załogą można ruszyć do boju”, „Trzymam kciuki. Trzaśniemy”, „Fajne rodzeństwo! W rodzinie siła! Rodzeństwo to podpora w różnych sytuacjach”, „Ale fajnie mieć siostrę bliźniaczkę!”, pisali zachwyceni.

Ciążą bliźniacza w latach 70. i 80. (siostry przyszły na świat w 1978 roku) należała do rzadkości. Zachodziła w nią co 53. kobieta. Dla porównania: dzisiaj to co 30. ciąża.

Małgorzata Trzaskowska na Instagramie

Tydzień przed pierwszą turą wyborów prezydenckich Małgorzata Trzaskowska nieoczekiwanie postanowiła wesprzeć męża. W tym celu założyła zarówno oficjalny profil na Facebooku (61 tysięcy polubień), jak i na Instagramie (45,6 tysięcy obserwujących). Jej pierwszy wpis spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony internautów oraz mediów. Żona kandydata na prezydenta podkreśliła, że chce dać się poznać bliżej wszystkim, którzy są ciekawi jej życia prywatnego oraz zawodowego.

„Dzień dobry, cześć. Małgorzata Trzaskowska. Już założyłam profil na Facebooku, czas na Instagram. Zresztą ostatnio nowości w moim życiu, jak się domyślacie, jest o wiele więcej”, napisała.

Rafała i Małgorzata Trzaskowscy są małżeństwem od 2002 roku. Pobrali się po pięciu latach znajomości. W 2004 roku przyszła na świat ich córka Aleksandra, zaś pięć lat później syn Stanisław.  

Małgorzata Trzaskowska z siostrą bliźniaczką i bratem:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wszyscy ciągle mnie pytają o siostrę bliźniaczkę. A mamy przecież jeszcze brata. I to jakiego!😊

Post udostępniony przez Małgorzata Trzaskowska (@gosia.trzaskowska)

Małgorzata Trzaskowska na zdjęciu z tatą i rodzeństwem:

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.