Rozenek eksponuje faldki i walczy o figure
Fot. Instagram
O tym się mówi!

Małgorzata Rozenek założyła najpiękniejszą suknię świata!

Pozazdrościłaby jej sama Jennifer Lopez!

Aleksandra Frankowska 2 grudnia 2020 20:27
Rozenek eksponuje faldki i walczy o figure
Fot. Instagram

Małgorzata Rozenek po ciąży wróciła do swojej idealnej figury. Na swoim Instagramie chętnie prezentuje kolejne stylizacje, podkreślające jej piękną sylwetkę. Tym razem gwiazda zaprezentowała się w sukience, którą nazwała najpiękniejszą suknią świata. Jej fanki oszalały, a tego fasonu nie powstydziłaby się nawet Jennifer Lopez!

Styl Małgorzaty Rozenek-Majdan

Nie da się ukryć, że Perfekcyjna Pani Domu ma doskonały gust. Każdą swoją stylizację i kreację wybiera z należytą starannością. Uwielbia ubierać się u drogich projektantów, a w jej garderobie nie brakuje ubrań od Louis Vuitton, Moschino czy Balenciaga. Docenia również polskich projektantów, między innymi tak było i tym razem. Założyła bowiem kreację Macieja Zienia.

Małgorzata Rozenek w najpiękniejszej sukni świata

Na najnowszych zdjęciach na Instagramie Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała się w projekcie Macieja Zienia. W jego kreacji wygląda, jakby za chwilę miała wkroczyć na czerwony dywan. Odcienie fioletu lekko przechodzące z ciemniejszych w jaśniejsze, cudownie podkreśliły kształty Rozenek, które odzyskała już po trzeciej ciąży. Rozenek podczas pozowania zapowiedziała również, że ta kreacja zwiastuje nowy projekt, jednak nie zdradziła nic więcej.

Nadchodzi coś wielkiego

Jesteście ciekawi o co chodzi?

Rozenek w najpiekniejszej sukni swiata
Fot. Instagram

Rozenek w najpiekniejszej sukni swiata
Fot. Instagram

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.