buty Nike x Tiffany&co.
Fot. materiały prasowe
O tym się mówi

Oto nowy obiekt pożądania fashionistek!

Zobacz efekt współpracy Nike i Tiffany&Co.

Marta Cieplak 3 lutego 2023 17:30
buty Nike x Tiffany&co.
Fot. materiały prasowe

Wygląda na to, że wiosną tego roku czeka nas prawdziwy hit. Marka Nike wprowadzi do sprzedaży limitowaną edycję butów, które będą owocem współpracy z ekskluzywną marką biżuteryjną Tiffany&Co. O jaki model chodzi i jak będzie wyglądał?

ZOBACZ TAKŻE: Tiffany, Cartier, Chopard,  Bvlgari - co trzeba wiedzieć o najsławniejszych markach biżuterii?

Buty Nike x Tiffany&Co.

Limitowana edycja butów Nike x Tiffany&Co. to klasyczny model Air Force 1 1837 w czarnym kolorze. To, co będzie je wyróżniało to przede wszystkim „łyżwa” w kolorze nazywanym potocznie Tiffany blue, czyli charakterystycznym dla wszystkich opakowań biżuteryjnej marki. Do tego na cholewce pojawi się logo marki na srebrnym tle. Będzie można także dokupić turkusowe sznurowadła z metalową, logowaną blaszką. Całość prezentuje się pięknie i model ten na pewno stanie się obiektem pożądana fashionistek.

Ta limitowana edycja powstała z okazji 40-lecia modelu Air Force 1 1837 i trafi do sprzedaży już 7 marca 2023. Magazyn WWD podał, że mają kosztować 400 dolarów, czyli około 1700 zł. I będą pakowane oczywiście w pudełka z logo Nike x Tiffany&Co. w kolorze Tiffany blue.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Nike (@nike)

  Ich cena będzie szokująco wysoka jak na tego typu akcesoria – wahać się będzie od 250 do 475 dolarów.

Jeśli jesteście fanami tych marek, to będzie dla Was prawdziwa gratka! 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.