buty Nike x Tiffany&co.
Fot. materiały prasowe
O tym się mówi

Oto nowy obiekt pożądania fashionistek!

Zobacz efekt współpracy Nike i Tiffany&Co.

Marta Cieplak 3 lutego 2023 17:30
buty Nike x Tiffany&co.
Fot. materiały prasowe

Wygląda na to, że wiosną tego roku czeka nas prawdziwy hit. Marka Nike wprowadzi do sprzedaży limitowaną edycję butów, które będą owocem współpracy z ekskluzywną marką biżuteryjną Tiffany&Co. O jaki model chodzi i jak będzie wyglądał?

ZOBACZ TAKŻE: Tiffany, Cartier, Chopard,  Bvlgari - co trzeba wiedzieć o najsławniejszych markach biżuterii?

Buty Nike x Tiffany&Co.

Limitowana edycja butów Nike x Tiffany&Co. to klasyczny model Air Force 1 1837 w czarnym kolorze. To, co będzie je wyróżniało to przede wszystkim „łyżwa” w kolorze nazywanym potocznie Tiffany blue, czyli charakterystycznym dla wszystkich opakowań biżuteryjnej marki. Do tego na cholewce pojawi się logo marki na srebrnym tle. Będzie można także dokupić turkusowe sznurowadła z metalową, logowaną blaszką. Całość prezentuje się pięknie i model ten na pewno stanie się obiektem pożądana fashionistek.

Ta limitowana edycja powstała z okazji 40-lecia modelu Air Force 1 1837 i trafi do sprzedaży już 7 marca 2023. Magazyn WWD podał, że mają kosztować 400 dolarów, czyli około 1700 zł. I będą pakowane oczywiście w pudełka z logo Nike x Tiffany&Co. w kolorze Tiffany blue.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Nike (@nike)

  Ich cena będzie szokująco wysoka jak na tego typu akcesoria – wahać się będzie od 250 do 475 dolarów.

Jeśli jesteście fanami tych marek, to będzie dla Was prawdziwa gratka! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…