Księżna Kate stylizacja na imprezie imprezie Royal Variety 2019
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Księżna Kate nigdy nie wyglądała piękniej!

Zobaczcie jej ostatnią stylizację z imprezy w Londynie!

Marcin Brzeziński 19 listopada 2019 12:29
Księżna Kate stylizacja na imprezie imprezie Royal Variety 2019
Fot. Getty Images

Księżna Kate wzięła udział w charytatywnej imprezie Royal Variety Performance. Licznie zgromadzeni przed teatrem The London Palladium Londyńczycy byli zachwyceni jej stylizacją. Na ten wyjątkowy wieczór księżna Cambridge wybrała bowiem zmysłową suknię z czarnej koronki domu mody Alexander McQueen, która jej dziełem jej ulubionej projektantki Sarah Burton.

Księżna Kate stylizacja na imprezie imprezie Royal Variety 2019
Fot. Getty Images

Trzy stylizacje księżnej Kate

Księżna była gościem imprezy już po raz trzeci. I za każdym razem wybierała na specjalną kreację. W 2014 roku była to czarna sukienka Diane von Furstenberg, a w 2017 - niebieska suknia z koralikami Jenny Packman. Ale jak podkreślają komentatorzy, w tym roku księżna wyglądała wyjątkowo pięknie. W zeszłym roku gośćmi Royal Variety Performance byli księżna Meghan i książę Harry, tuż po ogłoszeniu, że spodziewają się pierwszego dziecka. Nic więc dziwnego, że oczy wszystkich skierowane były właśnie na nich. Tym razem jednak to księżna Kate była w centrum zainteresowania.

Księżna Kate stylizacja na imprezie imprezie Royal Variety Performance 2014 2017
Fot. Getty Images

Czym jest Royal Variety Performance?

Royal Variety Performance to coroczna impreza organizowana przez The Royal Variety Charity. Jej celem jest zbieranie środków na rzecz starych i chorych artystów sceny oraz filmu. Pierwsza gala z tego cyklu odbyła się już w 1912 roku i zaszczycili ją swą obecnością król Jerzy V i królowa Maria. Royal Variety Performance jest wciąż najpopularniejszą imprezą charytatywną w Wielkiej Brytanii, jej transmisja telewizyjna co roku bije rekordy popularności. Jesteśmy pewni, że za sprawą księżnej Kate w tym roku padnie kolejny rekord!

Księżna Meghan na imprezie Royal Variety Performance w 2018 roku.

Księżna Meghan stylizacja na imprezie imprezie Royal Variety Performance 2018
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.