Księżna Kate w fioletowej sukience, księżna Kate 2019Księżna Kate w fioletowej sukience, księżna Kate 2019
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Pierwsza wpadka? Internauci ostro o najnowszej kreacji księżnej Kate: „Zmień stylistę!”

Jej najnowszą kreację nazwano... nudną

Gabriela Czernecka 17 listopada 2019 07:55
Księżna Kate w fioletowej sukience, księżna Kate 2019Księżna Kate w fioletowej sukience, księżna Kate 2019
Fot. Getty Images

Księżna Kate w fioletowej sukience zaprezentowała się w sobotę, odwiedzając jedno z hospicjów w Anglii Wschodniej. Księżna Cambridge miała na sobie kreację od Oscara de la Renty, w której mieliśmy ją już okazję widzieć dwa lata temu. Tym razem dobrała do sukienki czarne, kryjące rajstopy, eleganckie buty na obcasie i małą ciemną kopertówkę. Niestety nie wszystkim spodobała się najnowsza stylizacja księżnej Kate. Czyżby właśnie zaliczyła swoją pierwszą wpadkę?

Księżna Kate w fioletowej sukience Oscara de la Renty

Księżna Kate przyzwyczaiła nas już do tego, że zawsze wygląda nienagannie. Jej kreacje są klasyczne, eleganckie i minimalistyczne. Żona księcia Williama zawsze wygląda odpowiednio do okazji, a jej kreacje budzą podziw fanów na całym świecie. Niestety okazuje się, że najnowsza stylizacja księżnej Kate nie przypadła internautom do gustu. 

Księżna Kate w fioletowej sukience, księżna Kate 2019
Fot. Getty Images

Księżna Cambridge odwiedziła w sobotę jedno z hospicjów w Anglii Wschodniej. Miała na sobie fioletową sukienkę od Oscara de la Renty, w której pojawiła się już 2017 roku. Tym razem za dodatki posłużyły jej czarne, kryjące rajstopy, buty na obcasie i mała kopertówka. I choć zwykle recykling ubrań przez Kate jest pochwalany, tak wygląda na to, że zachowawczy styl księżnej zaczyna powoli.... nudzić jej fanów. Na Twitterze pojawiła się masa nieprzychylnych komentarzy. „Kate powinna zmienić stylistę”, pisze jeden z internautów. „Mam dość nudnych stylizacji księżnej Kate. Nie potrafi mnie niczym zaskoczyć!”, dodaje drugi.

Co ciekawe, żona księcia Williama kilka miesięcy temu zatrudniła nową stylistkę. Ta miała pomóc jej unowocześnić nieco swoją garderobę. Kate zwykle trzyma się jednak sprawdzonych looków - najcześciej jednokolorowych zestawów, co zdaniem niektórych ma być dyskretnym pokazaniem całemu światu, że stawia sobie za wzór królową, która słynie z monochromatycznych kreacji. Kilka razy w ciągu ostatnich tygodni mieliśmy okazję zobaczyć Kate w nieco nowocześniejszej odsłonie - na przykład, gdy założyła bordowe spodnie i marynarkę w kratkę. Wygląda jednak na to, że wciąż powraca do swoich przyzwyczajeń... 

Przed nową stylistką księżnej Kate stoi więc nie lada wyzwanie, by dojść do porozumienia w kwestii garderoby. A Wy, też chcielibyście zobaczyć księżną Cambridge w nieco bardziej odważnych zestawach? 

Księżna Kate w fioletowej sukience, księżna Kate 2019
Fot. Getty Images

Księżna Kate w fioletowej sukience, księżna Kate 2019Księżna Kate w fioletowej sukience, księżna Kate 2019
Fot. Getty Images

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.