kate middleton
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA MODY

Księżna Kate w modnym swetrze ze znanej sieciówki!

Ten kolor to przebój tej wiosny!

Redakcja VIVA! 10 kwietnia 2020 09:59
kate middleton
Fot. Getty Images

Księżna Kate i książę William tak jak cała rodzina królewska przebywają na przymusowej kwarantannie. Ale nawet w tej sytuacji starają się pełnić swoje obowiązki używając do tego komunikatorów wideo. I tak ostatnio Kensington Palace poinformował, że para książęca wzięła udział w czacie wideo z dziećmi Casterton Primary Academy. Czy szkoły w Wielkiej Brytanii nie są zamknięte, zapytacie. Są, ale wciąż działają niewielkie grupy nauczycielskie opiekujące się dziećmi pracowników medycznych i policji. A rodzice dzieci z Casterton Primary Academy pracują właśnie szpitalu, czyli niedalekim Burnley General Hospital. Księżna Kate i książę Willim postanowili dodać otuchy żyjącym w ciągłym stresie maluchom. I pośrednio wspomóc ich walczących z epidemią koronawirusa rodziców.

Bezpretensjonalnie i z klasą czyli stylizacja księżnej Kate

Na spotkanie z dziećmi książę William założył prostą niebieską koszulę. Jego żona wybrała zaś klasyczne dżinsy i musztardowy sweterek z Zary (księżna uwielbia ubrania tej marki!). Niestety ten kosztujący 150 złotych model już się wyprzedał. Nie był to jednak kolejny przypadek działania „efektu Kate”. Po prostu kolor musztardowy cieszy się tej wiosny sporym powodzeniem. Fanom stylu księżnej Kate na pocieszenie pozostały jednak wersje w innych kolorach. Nie wiem, jak wam, ale nam bardzo podoba się zarówno zaangażowanie księżnej Kate, jak i jej bezpretensjonalna stylizacja.

Księżna Kate w swetrze z Zary
Fot. Materiały prasowe

Księżna Kate w swetrze z Zary
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.