Kamala Harris
Fot. Getty Images
O tym się mówi!

Kamala Harris w eleganckim fiolecie podczas inauguracji 46. prezydenta USA!

Fiolet ma swoją symbolikę!

Aleksandra Frankowska 20 stycznia 2021 17:44
Kamala Harris
Fot. Getty Images

Dzisiaj, 20 stycznia 2021 roku to jeden z ważniejszych dni w historii Ameryki.  Trwa uroczyste zaprzysiężenie 46. prezydenta Joe Bidena i wiceprezydent Kamali Harris, która w historii Ameryki będzie pierwszą kobietą, Afroamerykanką i pierwszą osobą południowoazjatyckiego pochodzenia na stanowisku wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych. Harris postawiła na intensywny fiolet, który w jej przypadku ma ogromne znaczenie!

Stylizacja Kamali Harris podczas inauguracji 46. prezydenta USA

Pamiętajmy, że przewodnim hasłem prezydentury Bidena jest Zjednoczenie Ameryki. Fiolet jest mieszanką dwóch kolorów - czerwieni, która jest reprezentacyjnym kolorem Republikanów i barwy niebieskiej, która symbolizuje Demokratów. Wice-prezydent Kamala Harris wybrała płaszcz o długości 7/8 oraz sukienkę od dwóch afroamerykańskich projektantów: Christophera Johna Rogersa z Luizjany oraz Sergio Hudsona z Południowej Karoliny.

Kamala Harris
Fot. Getty Images

Kamala Harris wybrała również klasyczne czarne szpilki i cienkie rajstopy. Dobrała także czarne, skórzane rękawiczki oraz czarną maseczkę. Na szyi widać było naszyjnik z perłami, w komplecie z kolczykami. Wice-prezydent wygląda elegancko i stylowo - lepszej stylizacji wybrać nie mogła.

Kamala Harris
Fot. Getty Images

Kim jest Kamala Harris?

Kamala Harris to niesamowita postać. W 2020 roku skończyła 56 lat. Senator i była prokurator jest córką imigrantów. Jej matka Shyamala Gopalan Harris – lekarka pochodzi z Indii, a ojciec, profesor ekonomii jest Jamajczykiem. Oboje rodzice byli zaangażowani w ruch na rzecz praw obywatelskich. Wychowywali córki w szacunku do drugiego człowieka. Po rozwodzie rodziców Kamala wraz z siostrą zamieszkała razem z matką.  

Kamala Harris
Fot. Getty Images

Kamala Harris
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.