Kamala Harris
Fot. Getty Images
O tym się mówi!

Kamala Harris w eleganckim fiolecie podczas inauguracji 46. prezydenta USA!

Fiolet ma swoją symbolikę!

Aleksandra Frankowska 20 stycznia 2021 17:44
Kamala Harris
Fot. Getty Images

Dzisiaj, 20 stycznia 2021 roku to jeden z ważniejszych dni w historii Ameryki.  Trwa uroczyste zaprzysiężenie 46. prezydenta Joe Bidena i wiceprezydent Kamali Harris, która w historii Ameryki będzie pierwszą kobietą, Afroamerykanką i pierwszą osobą południowoazjatyckiego pochodzenia na stanowisku wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych. Harris postawiła na intensywny fiolet, który w jej przypadku ma ogromne znaczenie!

Stylizacja Kamali Harris podczas inauguracji 46. prezydenta USA

Pamiętajmy, że przewodnim hasłem prezydentury Bidena jest Zjednoczenie Ameryki. Fiolet jest mieszanką dwóch kolorów - czerwieni, która jest reprezentacyjnym kolorem Republikanów i barwy niebieskiej, która symbolizuje Demokratów. Wice-prezydent Kamala Harris wybrała płaszcz o długości 7/8 oraz sukienkę od dwóch afroamerykańskich projektantów: Christophera Johna Rogersa z Luizjany oraz Sergio Hudsona z Południowej Karoliny.

Kamala Harris
Fot. Getty Images

Kamala Harris wybrała również klasyczne czarne szpilki i cienkie rajstopy. Dobrała także czarne, skórzane rękawiczki oraz czarną maseczkę. Na szyi widać było naszyjnik z perłami, w komplecie z kolczykami. Wice-prezydent wygląda elegancko i stylowo - lepszej stylizacji wybrać nie mogła.

Kamala Harris
Fot. Getty Images

Kim jest Kamala Harris?

Kamala Harris to niesamowita postać. W 2020 roku skończyła 56 lat. Senator i była prokurator jest córką imigrantów. Jej matka Shyamala Gopalan Harris – lekarka pochodzi z Indii, a ojciec, profesor ekonomii jest Jamajczykiem. Oboje rodzice byli zaangażowani w ruch na rzecz praw obywatelskich. Wychowywali córki w szacunku do drugiego człowieka. Po rozwodzie rodziców Kamala wraz z siostrą zamieszkała razem z matką.  

Kamala Harris
Fot. Getty Images

Kamala Harris
Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?