Anna i Robert Lewandowscy Gala Mistrzów Sportu 2020
Fot. newspix.pl
O tym się mówi

Gala Mistrzów Sportu 2021: Anna Lewandowska w kreacji za 6,5 tysiąca złotych!

Co to za kreacja?

Redakcja VIVA! 9 stycznia 2021 20:44
Anna i Robert Lewandowscy Gala Mistrzów Sportu 2020
Fot. newspix.pl

Podczas dzisiejszej, sobotniej Gali Mistrzów Sportu poznamy wyniki 86. Plebiscytu Przeglądu Sportowego na Najlepszego Sportowca Polski 2020 roku. O nagrodę walczą m.in. Robert Lewandowski i Iga Świątek. Podczas gali nie zabrakło oczywiście pięknych kobiet. Anna Lewandowska olśniła zjawiskową kreacją z włoskiego domu mody. Cena jej sukni przekracza 6,5 tysiąca złotych. Trzeba przyznać, że kolor sukienki idealnie podkreślił urodę znanej trenerki. Wyglądała naprawdę świetnie!

Jaką kreację włożyła Anna Lewandowska na Galę Mistrzów Sportu 2021

Żona Roberta Lewandowskiego postawiła na elegancki minimalizm. Sukienka idealnie podkreśliła sylwetkę i figurę Anny Lewandowskiej, ale jednocześnie ujęła prostotą i elegancją. Trenerka pojawiła się na czerwonym dywanie w sukni od Dolce&Gabbana. Cena sukienki to około 6,5 tysiąca złotych. Do kreacji Anna Lewandowska dobrała biżuterię marki Apart, oraz piękne delikatne sandałki na cienkich paseczkach. Na swoim profilu na Instagramie pokazała jak razem ze sprawdzoną ekipą, przygotowywała się do tego ważnego wydarzenia. Jak Wam się podoba ta stylizacja? 

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Fot. A. MAJDAŃSKI/NEWSPIX.PL

Anna Lewandowska
Fot. A. MAJDAŃSKI/NEWSPIX.PL

Apart Lewandowska Gala Mistrzów Sportu
Fot. Instagram/Anna Lewandowska
 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.