Anna i Robert Lewandowscy gala wreczenia 2020
Fot. Instagram/Anna Lewandowska
Ze świata mody

Anna Lewandowska w eleganckiej kreacji na gali w Dubaju. Wiemy ile kosztowała!

Przebiła Georginę Rodriguez?

Redakcja VIVA! 28 grudnia 2020 16:29
Anna i Robert Lewandowscy gala wreczenia 2020
Fot. Instagram/Anna Lewandowska

Robert Lewandowski po raz kolejny odniósł ogromny sukces, na który w pełni zasłużył. Otrzymał prestiżową nagrodę dla piłkarza roku w plebiscycie Globe Soccer Awards. W finałowej trójce znaleźli się również Cristiano Ronaldo i Lionel Messi. Na uroczystej gali w Dubaju, Robert pojawił się ze swoją żoną Anną Lewandowską. Cristiano Ronaldo również towarzyszyła jego partnerka Georgina Rodriguez.

Anna Lewandowska na Globe Soccer Awards w Dubaju 2020

Taka wyjątkowa gala zobowiązuje, dlatego Anna Lewandowska postanowiła postawić na jakość, elegancję i minimalizm z nutką glamour. Na tę okazję wybrała długą, czarną sukienkę od Saint Laurent bez ramion, z długim rozcięciem. Na nogach miała sandałki na szpilce, a na szyi piękną kolię marki Apart. Elegancko prezentował się również Robert w białej marynarce, muszce i mokasynach. Stylizacja okazuje się była dosyć kosztowna. Sukienka Saint Laurent kosztowała 12 tys. złotych. Całości dopełniła kolia Apart, której cena to 100 tys. złotych i buty Zanotti. Jak Wam się podoba ta stylizacja, czy Anna Lewandowska wyglądała lepiej od Georginy Rodriguez? Naszym zdaniem idealnie dobrała stylizację!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.