Michael.B.Jordan 2020
Fot. Getty Images
O tym się mówi

Dzisiaj Światowy Dzień Mężczyzny! Oto najseksowniejszy pan według magazynu People!

Co myślicie?

Redakcja VIVA! 19 listopada 2020 14:15
Michael.B.Jordan 2020
Fot. Getty Images

Dzisiaj Światowy Dzień Mężczyzny, a magazyn People właśnie ogłosił, który z Panów w tym roku jest najseksowniejszym mężczyzną. Posiadacz tytułu najseksowniejszego mężczyzny został ogłoszony podczas programu Jimmy’ego Kimmela nadawanego na żywo na antenie ABC. Aktor pojawił się w studio w szczelnym kombinezonie, który zdjął na oczach milionów telewidzów. Całość show wyglądała dosyć zabawnie.

Michael.B.Jordan 2020
Fot. Getty Images

Michael B. Jordan najseksowniejszym mężczyzną

Zdaniem magazynu People najseksowniejszym mężczyzną jest Michael B. Jordan, znany z takich produkcji jak Tylko sprawiedliwość, Creed II i Fantastyczna czwórka. Na zaszczytnej liście można znaleźć takie nazwiska jak John Legend, Dwayne Johnson, Chris Hemsworth, Idris Elba, Adam Levine, Channing Tatum i David Beckham. Michael B.Jordan ma 33 lata i oprócz aktorstwa zajmuje się produkcją filmową. Wciąż jest stanu wolnego, tym samym jest do wzięcia... Na Instagramie śledzi go ponad 15 mln obserwatorów. Jordan pochwalił się okładką z jego zdjęciem, którą opisał w zabawny sposób.

Moja babcia patrzy z góry i mówi: to mój chłopak – napisał.

Michael.B.Jordan 2020
Fot. Getty Images
 

TAGI #People

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.