Michael.B.Jordan 2020
Fot. Getty Images
O tym się mówi

Dzisiaj Światowy Dzień Mężczyzny! Oto najseksowniejszy pan według magazynu People!

Co myślicie?

Redakcja VIVA! 19 listopada 2020 14:15
Michael.B.Jordan 2020
Fot. Getty Images

Dzisiaj Światowy Dzień Mężczyzny, a magazyn People właśnie ogłosił, który z Panów w tym roku jest najseksowniejszym mężczyzną. Posiadacz tytułu najseksowniejszego mężczyzny został ogłoszony podczas programu Jimmy’ego Kimmela nadawanego na żywo na antenie ABC. Aktor pojawił się w studio w szczelnym kombinezonie, który zdjął na oczach milionów telewidzów. Całość show wyglądała dosyć zabawnie.

Michael.B.Jordan 2020
Fot. Getty Images

Michael B. Jordan najseksowniejszym mężczyzną

Zdaniem magazynu People najseksowniejszym mężczyzną jest Michael B. Jordan, znany z takich produkcji jak Tylko sprawiedliwość, Creed II i Fantastyczna czwórka. Na zaszczytnej liście można znaleźć takie nazwiska jak John Legend, Dwayne Johnson, Chris Hemsworth, Idris Elba, Adam Levine, Channing Tatum i David Beckham. Michael B.Jordan ma 33 lata i oprócz aktorstwa zajmuje się produkcją filmową. Wciąż jest stanu wolnego, tym samym jest do wzięcia... Na Instagramie śledzi go ponad 15 mln obserwatorów. Jordan pochwalił się okładką z jego zdjęciem, którą opisał w zabawny sposób.

Moja babcia patrzy z góry i mówi: to mój chłopak – napisał.

Michael.B.Jordan 2020
Fot. Getty Images
 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.