urodziny leonardo dicaprio
Fot. MATERIAŁY PRASOWE
O tym się mówi

Leonardo DiCaprio jest nie do poznania! Gdzie się podział ten przystojny mężczyzna?

Zdjęcia z plaży zaskakują!

Redakcja VIVA! 10 listopada 2020 15:31
urodziny leonardo dicaprio
Fot. MATERIAŁY PRASOWE

Wszechstronny i utalentowany Leonardo DiCaprio potrafi wcielić się w każdą rolę i za każdym razem zbiera dobre recenzje. Poza tym jest znany jako hollywoodzki łamacz kobiecych serc. Przez lata miał dziesiątki partnerek, które łączy jedno – zazwyczaj są długonogimi, pięknymi modelkami lub aktorkami. DiCaprio od samego początku swojej kariery uchodził za przystojnego i inteligentnego mężczyznę. Nic zatem dziwnego, że kobiety go uwielbiały, ma ogrom fanek na całym świecie, a jego role przechodzą do historii. Jakiś czas temu Leonardo DiCaprio zaczął spotykać się z argentyńską aktorką, Camilą Morrone. Okazuje się, że być może jest to pierwsza kobieta, z którą aktor planuje życie. Magazyn OK! podaje, że para pobrała się na prywatnej wyspie na Bahamach. Ich informator zdradza: „Starali się zachować dyskrecję, ale zdecydowali, że nadszedł czas, aby w końcu poinformować niektórych kumpli Leo z show-biznesu o tej tajemnicy."

Dlaczego Leonardo DiCaprio tak źle wygląda w 2020?

Niedzielne popołudnie Leonardo, nie spędził jednak z żoną, ale w męskim gronie, wybierając się z grupą znajomych na plażę w Malibu. Wśród towarzyszy można było wypatrzeć także Emilie Hirscha, z którym 45-latek wystąpił w obsypanym Oscarami filmie Quentina Tarantino, Pewnego razu w Hollywood). Lokalnym paparazzi udało się uwiecznić na zdjęciach. Leo wygląda naprawdę źle, co stało się z jego ciałem? 

Leonardo DiCaprio 2020
Fot. Agencja Forum

Leonardo DiCaprio 2020
Fot. Agencja Forum

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.