urodziny leonardo dicaprio
Fot. MATERIAŁY PRASOWE
O tym się mówi

Leonardo DiCaprio jest nie do poznania! Gdzie się podział ten przystojny mężczyzna?

Zdjęcia z plaży zaskakują!

Redakcja VIVA! 10 listopada 2020 15:31
urodziny leonardo dicaprio
Fot. MATERIAŁY PRASOWE

Wszechstronny i utalentowany Leonardo DiCaprio potrafi wcielić się w każdą rolę i za każdym razem zbiera dobre recenzje. Poza tym jest znany jako hollywoodzki łamacz kobiecych serc. Przez lata miał dziesiątki partnerek, które łączy jedno – zazwyczaj są długonogimi, pięknymi modelkami lub aktorkami. DiCaprio od samego początku swojej kariery uchodził za przystojnego i inteligentnego mężczyznę. Nic zatem dziwnego, że kobiety go uwielbiały, ma ogrom fanek na całym świecie, a jego role przechodzą do historii. Jakiś czas temu Leonardo DiCaprio zaczął spotykać się z argentyńską aktorką, Camilą Morrone. Okazuje się, że być może jest to pierwsza kobieta, z którą aktor planuje życie. Magazyn OK! podaje, że para pobrała się na prywatnej wyspie na Bahamach. Ich informator zdradza: „Starali się zachować dyskrecję, ale zdecydowali, że nadszedł czas, aby w końcu poinformować niektórych kumpli Leo z show-biznesu o tej tajemnicy."

Dlaczego Leonardo DiCaprio tak źle wygląda w 2020?

Niedzielne popołudnie Leonardo, nie spędził jednak z żoną, ale w męskim gronie, wybierając się z grupą znajomych na plażę w Malibu. Wśród towarzyszy można było wypatrzeć także Emilie Hirscha, z którym 45-latek wystąpił w obsypanym Oscarami filmie Quentina Tarantino, Pewnego razu w Hollywood). Lokalnym paparazzi udało się uwiecznić na zdjęciach. Leo wygląda naprawdę źle, co stało się z jego ciałem? 

Leonardo DiCaprio 2020
Fot. Agencja Forum

Leonardo DiCaprio 2020
Fot. Agencja Forum

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.