urodziny leonardo dicaprio
Fot. MATERIAŁY PRASOWE
O tym się mówi

Leonardo DiCaprio jest nie do poznania! Gdzie się podział ten przystojny mężczyzna?

Zdjęcia z plaży zaskakują!

Redakcja VIVA! 10 listopada 2020 15:31
urodziny leonardo dicaprio
Fot. MATERIAŁY PRASOWE

Wszechstronny i utalentowany Leonardo DiCaprio potrafi wcielić się w każdą rolę i za każdym razem zbiera dobre recenzje. Poza tym jest znany jako hollywoodzki łamacz kobiecych serc. Przez lata miał dziesiątki partnerek, które łączy jedno – zazwyczaj są długonogimi, pięknymi modelkami lub aktorkami. DiCaprio od samego początku swojej kariery uchodził za przystojnego i inteligentnego mężczyznę. Nic zatem dziwnego, że kobiety go uwielbiały, ma ogrom fanek na całym świecie, a jego role przechodzą do historii. Jakiś czas temu Leonardo DiCaprio zaczął spotykać się z argentyńską aktorką, Camilą Morrone. Okazuje się, że być może jest to pierwsza kobieta, z którą aktor planuje życie. Magazyn OK! podaje, że para pobrała się na prywatnej wyspie na Bahamach. Ich informator zdradza: „Starali się zachować dyskrecję, ale zdecydowali, że nadszedł czas, aby w końcu poinformować niektórych kumpli Leo z show-biznesu o tej tajemnicy."

Dlaczego Leonardo DiCaprio tak źle wygląda w 2020?

Niedzielne popołudnie Leonardo, nie spędził jednak z żoną, ale w męskim gronie, wybierając się z grupą znajomych na plażę w Malibu. Wśród towarzyszy można było wypatrzeć także Emilie Hirscha, z którym 45-latek wystąpił w obsypanym Oscarami filmie Quentina Tarantino, Pewnego razu w Hollywood). Lokalnym paparazzi udało się uwiecznić na zdjęciach. Leo wygląda naprawdę źle, co stało się z jego ciałem? 

Leonardo DiCaprio 2020
Fot. Agencja Forum

Leonardo DiCaprio 2020
Fot. Agencja Forum

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.