urodziny leonardo dicaprio
Fot. MATERIAŁY PRASOWE
O tym się mówi

Leonardo DiCaprio jest nie do poznania! Gdzie się podział ten przystojny mężczyzna?

Zdjęcia z plaży zaskakują!

Redakcja VIVA! 10 listopada 2020 15:31
urodziny leonardo dicaprio
Fot. MATERIAŁY PRASOWE

Wszechstronny i utalentowany Leonardo DiCaprio potrafi wcielić się w każdą rolę i za każdym razem zbiera dobre recenzje. Poza tym jest znany jako hollywoodzki łamacz kobiecych serc. Przez lata miał dziesiątki partnerek, które łączy jedno – zazwyczaj są długonogimi, pięknymi modelkami lub aktorkami. DiCaprio od samego początku swojej kariery uchodził za przystojnego i inteligentnego mężczyznę. Nic zatem dziwnego, że kobiety go uwielbiały, ma ogrom fanek na całym świecie, a jego role przechodzą do historii. Jakiś czas temu Leonardo DiCaprio zaczął spotykać się z argentyńską aktorką, Camilą Morrone. Okazuje się, że być może jest to pierwsza kobieta, z którą aktor planuje życie. Magazyn OK! podaje, że para pobrała się na prywatnej wyspie na Bahamach. Ich informator zdradza: „Starali się zachować dyskrecję, ale zdecydowali, że nadszedł czas, aby w końcu poinformować niektórych kumpli Leo z show-biznesu o tej tajemnicy."

Dlaczego Leonardo DiCaprio tak źle wygląda w 2020?

Niedzielne popołudnie Leonardo, nie spędził jednak z żoną, ale w męskim gronie, wybierając się z grupą znajomych na plażę w Malibu. Wśród towarzyszy można było wypatrzeć także Emilie Hirscha, z którym 45-latek wystąpił w obsypanym Oscarami filmie Quentina Tarantino, Pewnego razu w Hollywood). Lokalnym paparazzi udało się uwiecznić na zdjęciach. Leo wygląda naprawdę źle, co stało się z jego ciałem? 

Leonardo DiCaprio 2020
Fot. Agencja Forum

Leonardo DiCaprio 2020
Fot. Agencja Forum

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.