urodziny leonardo dicaprio
Fot. MATERIAŁY PRASOWE
O tym się mówi

Leonardo DiCaprio jest nie do poznania! Gdzie się podział ten przystojny mężczyzna?

Zdjęcia z plaży zaskakują!

Redakcja VIVA! 10 listopada 2020 15:31
urodziny leonardo dicaprio
Fot. MATERIAŁY PRASOWE

Wszechstronny i utalentowany Leonardo DiCaprio potrafi wcielić się w każdą rolę i za każdym razem zbiera dobre recenzje. Poza tym jest znany jako hollywoodzki łamacz kobiecych serc. Przez lata miał dziesiątki partnerek, które łączy jedno – zazwyczaj są długonogimi, pięknymi modelkami lub aktorkami. DiCaprio od samego początku swojej kariery uchodził za przystojnego i inteligentnego mężczyznę. Nic zatem dziwnego, że kobiety go uwielbiały, ma ogrom fanek na całym świecie, a jego role przechodzą do historii. Jakiś czas temu Leonardo DiCaprio zaczął spotykać się z argentyńską aktorką, Camilą Morrone. Okazuje się, że być może jest to pierwsza kobieta, z którą aktor planuje życie. Magazyn OK! podaje, że para pobrała się na prywatnej wyspie na Bahamach. Ich informator zdradza: „Starali się zachować dyskrecję, ale zdecydowali, że nadszedł czas, aby w końcu poinformować niektórych kumpli Leo z show-biznesu o tej tajemnicy."

Dlaczego Leonardo DiCaprio tak źle wygląda w 2020?

Niedzielne popołudnie Leonardo, nie spędził jednak z żoną, ale w męskim gronie, wybierając się z grupą znajomych na plażę w Malibu. Wśród towarzyszy można było wypatrzeć także Emilie Hirscha, z którym 45-latek wystąpił w obsypanym Oscarami filmie Quentina Tarantino, Pewnego razu w Hollywood). Lokalnym paparazzi udało się uwiecznić na zdjęciach. Leo wygląda naprawdę źle, co stało się z jego ciałem? 

Leonardo DiCaprio 2020
Fot. Agencja Forum

Leonardo DiCaprio 2020
Fot. Agencja Forum

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.