makijaż w stylu Hailey Bieber
Fot. Instagram/Hailey Bieber
O tym się mówi

Hailey Bieber pokazała się w czapce polskiej marki The Odder Side

Wiemy, ile kosztuje ten model i czy jest jeszcze dostępny

Marta Cieplak 5 stycznia 2022 19:30
makijaż w stylu Hailey Bieber
Fot. Instagram/Hailey Bieber

Hailey Bieber po raz kolejny pokazała się w produkcie polskiej marki The Odder Side. Tym razem postawiła na dodatek, a konkretnie na ciepłą, zimową czapkę w twarzowym, beżowym kolorze. Ile kosztuje ten modny obecnie model?

ZOBACZ TAKŻE: Hailey Bieber w projekcie od Sary Boruc. To kolejna gwiazda, która uwielbia The Mannei!

Ile kosztuje czapka The Odder side, którą nosi Hailey Bieber?

Z okazji urodzin Hailey, Justin Bieber opublikował zdjęcia swojej ukochanej żony z różnych okazji. Na jednej z fotografii można zauważyć, że it-girl ma na sobie czapkę polskiej marki The Odder Side. To zresztą nie pierwszy raz, gdy znana influencerka i modelka prezentuje rzeczy tej marki. Najwyraźniej ma do niej słabość!

Beżowa czapka The Odder Side, którą wybrała Hailey Bieber to model Chunky wykonany z mieszanki wełny alpaca oraz merino z dodatkiem włókien syntetycznych. Ma charakterystyczny gruby splot i dostępna jest w trzech kolorach: Beige, Grey i Fair.

Czapka Chunky The Odder Side kosztuje 249 zł i można dokupić do niej także szalik od kompletu za 369 zł. Oba modele są jeszcze dostępne, ale podejrzewamy, że za chwilę może ich zabraknąć, dlatego jeśli marzysz o klasycznej, bardzo ciepłej i modnej czapce, powinnaś się pospieszyć.

ZOBACZ TAKŻE: Polska marka The Odder Side otwiera pierwszy butik w Stanach Zjednoczonych!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.