Hailey Baldwin, Hailey Bieber
Fot. Instagram @haileybaldwin
ZE ŚWIATA MODY

Hailey Bieber w projekcie od Sary Boruc. To kolejna gwiazda, która uwielbia The Mannei!

Modelka zachwyciła w modnym zestawie

Paulina Filipowicz 26 marca 2021 18:29
Hailey Baldwin, Hailey Bieber
Fot. Instagram @haileybaldwin

Sara Boruc świętuje kolejny sukces! Jej marka The Mannei została właśnie doceniona przez jedną z najbardziej wpływowych gwiazd na świecie - Hailey Bieber! Amerykańska modelka szczególnie upodobała sobie skórzany zestaw z metką polskiej marki, w którym została przyłapana w West Hollywod, gdzie odbywała się premiera nowego albumu Justina Biebera. Jak Hailey Bieber prezentowała się w projekcie od Sary Boruc?

Sara Boruc wystartowała z własną marką! Co znajdziemy w ofercie The Mannei?

Hailey Bieber w projekcie od Sary Boruc. To kolejna gwiazda, która uwielbia The Mannei

Hailey Bieber ma perfekcyjne wyczucie trendów i nie bez powodu jest nazywana jedną z najmodniejszych dziewczyn w branży. Cokolwiek nie założy, staje się obiektem pożądania, a znane marki szybko kopiują jej stylizację, tworząc projekty inspirowane jej estetyką. Dla nas największym zaskoczeniem jest jej ostatnia stylizacja, kiedy modelka postawiła na total look od polskiej marki!

Ostatnio gwiazda została sfotografowana przez paparazzi na ulicach West Hollywod, gdzie odbywała się premiera nowego albumu jej męża, Justina Biebera. Hailey pojawiła się w efektownej skórzanej stylizacji. Okazuje się, że ten piękny look to projekt polskiej marki The Mannei, której dyrektorką kreatywną jest Sara Boruc!

Hailey Bieber
Fot. Mat.prasowe

Hailey Bieber postawiła na skórzany total look: kurtkę z kożuszkiem, marszczoną mini spódnicę i koszulę oversize. Zestaw pochodzi z nowej, jesienno-zimowej kolekcji marki The Mannei, więc będzie dostępny już wkrótce w sprzedaży!  Na czym polega sekret sukcesu marki? Sara Boruc tworząc modne projekty postawiła na klasykę, ale nie zapomniała o kobiecości.

Ubrania z metką The Mannei noszą już także inne zagraniczne fashionistki, jak Kendall Jenner, aniołek Victoria's Secret - Elsa Hosk oraz influencerki Matilda Djerf i Josefine H. J. Gratulujemy Sarze Boruc kolejnych sukcesów!  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.