Hailey Baldwin, Hailey Bieber
Fot. Instagram @haileybaldwin
ZE ŚWIATA MODY

Hailey Bieber w projekcie od Sary Boruc. To kolejna gwiazda, która uwielbia The Mannei!

Modelka zachwyciła w modnym zestawie

Paulina Filipowicz 26 marca 2021 18:29
Hailey Baldwin, Hailey Bieber
Fot. Instagram @haileybaldwin

Sara Boruc świętuje kolejny sukces! Jej marka The Mannei została właśnie doceniona przez jedną z najbardziej wpływowych gwiazd na świecie - Hailey Bieber! Amerykańska modelka szczególnie upodobała sobie skórzany zestaw z metką polskiej marki, w którym została przyłapana w West Hollywod, gdzie odbywała się premiera nowego albumu Justina Biebera. Jak Hailey Bieber prezentowała się w projekcie od Sary Boruc?

Sara Boruc wystartowała z własną marką! Co znajdziemy w ofercie The Mannei?

Hailey Bieber w projekcie od Sary Boruc. To kolejna gwiazda, która uwielbia The Mannei

Hailey Bieber ma perfekcyjne wyczucie trendów i nie bez powodu jest nazywana jedną z najmodniejszych dziewczyn w branży. Cokolwiek nie założy, staje się obiektem pożądania, a znane marki szybko kopiują jej stylizację, tworząc projekty inspirowane jej estetyką. Dla nas największym zaskoczeniem jest jej ostatnia stylizacja, kiedy modelka postawiła na total look od polskiej marki!

Ostatnio gwiazda została sfotografowana przez paparazzi na ulicach West Hollywod, gdzie odbywała się premiera nowego albumu jej męża, Justina Biebera. Hailey pojawiła się w efektownej skórzanej stylizacji. Okazuje się, że ten piękny look to projekt polskiej marki The Mannei, której dyrektorką kreatywną jest Sara Boruc!

Hailey Bieber
Fot. Mat.prasowe

Hailey Bieber postawiła na skórzany total look: kurtkę z kożuszkiem, marszczoną mini spódnicę i koszulę oversize. Zestaw pochodzi z nowej, jesienno-zimowej kolekcji marki The Mannei, więc będzie dostępny już wkrótce w sprzedaży!  Na czym polega sekret sukcesu marki? Sara Boruc tworząc modne projekty postawiła na klasykę, ale nie zapomniała o kobiecości.

Ubrania z metką The Mannei noszą już także inne zagraniczne fashionistki, jak Kendall Jenner, aniołek Victoria's Secret - Elsa Hosk oraz influencerki Matilda Djerf i Josefine H. J. Gratulujemy Sarze Boruc kolejnych sukcesów!  

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.