Hailey Bieber zakłada markę kosmetyczną
Fot. Instagram Hailey Bieber
Ze świata urody

Hailey Bieber potwierdziła, że będzie miała własną markę kosmetyków

Co kupimy pod nazwą Rhode?

Marta Cieplak 26 listopada 2021 15:30
Hailey Bieber zakłada markę kosmetyczną
Fot. Instagram Hailey Bieber

Już jakiś czas temu świat beauty obiegła informacja, że Hailey Bieber planuje otwarcie własnej marki kosmetycznej. Dowodem na to miały być zastrzeżenie przez nią znaku towarowego Rhode Beauty. Jednak sama gwiazda nie potwierdzała ani nie zaprzeczała tym rewelacjom. Aż do teraz. W końcu Hailey przyznała podczas spotkania live z fanami, że premiera jej własnych kosmetyków będzie miała miejsce już w 2022 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Hailey Bieber w projekcie od Sary Boruc. To kolejna gwiazda, która uwielbia The Mannei!

Kosmetyki Hailey Bieber - Rhode Beauty

Hailey słynie z tego, że zdradza fanom sporo szczegółów ze swojego życia, a także pokazuje triki makijażowe i stylizacyjne. Nie stroni też od spotkań live z fanami. Podczas jednego z nich została zapytana wprost, jak długo każe jeszcze czekać swoim fanom na swoją markę kosmetyczką. Hailey uśmiechnęła się i w końcu powiedziała:

Praca nad Rhode trwa już długi czas i jest ba ukończeniu. Jej premiera będzie miała miejsce w 2022 roku. Jestem tym bardzo podekscytowana.

Tym samym Hailey przyznała oficjalnie, że dołącza do grona gwiazd z własnymi markami kosmetycznymi. Trend en zapoczątkowała z wielkimi sukcesami Rihanna, a w jej ślad poszły kolejne piosenkarki, aktorki i modelki. Teraz mało która z it-girls jeszcze nie ma swojej linii kosmetyków do pielęgnacji albo makijażu. I choć nie wszystkim uda się przetrwać próbę czasu na rynku, który z roku na rok jest coraz bardziej wymagający, to jednak większość z nich radzi sobie dobrze. Czy tak samo będzie z Rhode Beauty?

Rhode Beauty - jakie kosmetyki będzie sprzedawać Hailey Bieber?

Co już wiemy o marce kosmetycznej Rhode Beauty? Według dostępnych dokumentów w linii stworzonej przez Hailey Bieber pojawią się zapachy, produkty do pielęgnacji ciała i twarzy, kosmetyki do kąpieli, do włosów oraz makijażu. Czyli wszystko, o czym można sobie tylko zamarzyć. 

Na razie jednak nie pozostaje nam nic innego jak czekać na 2022 rok i wielką premierę Rhode Beauty. A w tym czasie możemy zawsze stosować kosmetyki Bare Minerals, których Hailey jest ambasadorką.

ZOBACZ TAKŻE: Harry Styles założył własną markę kosmetyczną Pleasing

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.