Polska_marka_The_Odder_Side_otwiera _sklep_w_Stanach_Zjednoczonych
Fot. Instagram @the_odderside
ZE ŚWIATA MODY

Polska marka The Odder Side otwiera pierwszy butik w Stanach Zjednoczonych!

W końcu dobra wiadomość w czasach kryzysu!

Marcin Brzeziński 25 maja 2020 16:29
Polska_marka_The_Odder_Side_otwiera _sklep_w_Stanach_Zjednoczonych
Fot. Instagram @the_odderside

Polska marka The Odder Side otwiera pierwszy sklep w Stanach Zjednoczonych! Przez ostatnie tygodnie brakowało nam dobrych wiadomości z polskiego świata mody. Pisaliśmy o zamykanych sklepach i trudnościach, z jakimi przyszło im się zmierzyć w czasach pandemii. Z tym większą przyjemnością informujemy, że Justyna Przygońska i Brygida Handzelewicz-Wacławek, założycielki marki The Odder Side ogłosiły otwarcie nowego butiku swego brandu. I to w Los Angeles w słonecznej Kalifornii! Sklep wprawdzie zacznie działać dopiero na początku przyszłego roku, ale i ta dość odległa perspektywa może napawać nadzieją.

Sukces polskiej marki The Odder Side

Skąd taki sukces polskiej marki? Być może odpowiedzią jest przesłanie jej założycielek, które tak zwracają się do swych klientek:

Zmęczona szukaniem prostych, a jednocześnie modnych ubrań? Znajdziesz je u nas! Stworzyłyśmy własną markę ubrań, ponieważ czegoś nam w modzie brakowało. Sprawdź czego

Na koniec przypomnijmy jeszcze, że The Odder Side ma już sklepy stacjonarne w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku. Ubrania marki można kupić także w butiku w Paryżu. Trzymamy kciuki za plany The Odder Side!

Ubrania polskiej marki The Odder Side uwielbia modelka Rosie Huntington Whiteley.

Butik polskiej marki The Odder Side w Paryżu.

Kinga żona Jana Komasy w kreacji The Odder Side na Oscarach 2020.

Butik polskiej marki The Odder Side w Warszawie.

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.