Julia Wieniawa, Hailey Bieber
Fot. Instagram/Julia Wieniawa
O tym się mówi!

Julia Wieniawa z zieloną torebką niczym Hailey Bieber!

To najmodniejszy model na wiosnę 2021!

Aleksandra Frankowska 30 kwietnia 2021 12:27
Julia Wieniawa, Hailey Bieber
Fot. Instagram/Julia Wieniawa

Julia Wieniawa słynie z wyrafinowanego gustu i niesamowitych stylizacji, do których inspiracje chętnie czerpie od zagranicznych gwiazd. Tym razem zachwyciła ją torebka w intensywnie zielonym kolorze, z którą pozowała żona Justina Biebera, Hailey Bieber. Wystarczyło kilka dni i niemal identyczna trafiła do jej kolekcji. Aktorka nie musi narzekać na brak środków finansowych, radzi sobie bowiem doskonale. Wieniawa nie tylko występuje w licznych produkcjach filmowych i serialach. Prowadzi również swój własny biznes kosmetyczny, markę ubraniową i inwestuje w nieruchomości. Torebkę Wieniawa pokazała na swoim Instagramie – trzeba przyznać, ze jest naprawdę piękna, ale jej cena zwala z nóg! Ile kosztuje nowa torebka Julii Wieniawy?

Czytaj też: Julia Wieniawa lansuje karbowane włosy na wiosnę 2021!

Julia Wieniawa pokazała zieloną torebkę niczym Hailey Bieber. Cena szokuje!

Od zawsze było wiadomo, że moda odgrywa w życiu Julii Wieniawy wyjątkową rolę. Jej oryginalne stylizacje budzą niemałe zainteresowanie, a aktorka doskonale odnajduje się w najnowszych trendach. Tym razem w oko wpadła jej torebka Hailey Bieber w intensywnym, zielonym kolorze. W kilka dni udało jej się zdobyć niemal identyczną. Wieniawa kupiła torebkę marki Bottega, w takim samym intensywnym kolorze, jak Bieber. Jej cena to około 9 tysięcy złotych. Na zdjęciu zaprezentowała się w niebieskim dresie, sportowych butach oraz z ekskluzywną torebką. Trzeba przyznać, że ma niesamowite wyczucie stylu. Jak Wam się podoba?

Zobacz również: Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski połączyli siły w niezwykłym projekcie!

Jest, dotarła, będę ją nosić do zielonych butów – mówiła w relacji – Podpatrzyłam ja kiedyś u Hailey Biber.

Wieniawa, torebka
Fot. Instagram/Julia Wieniawa

Wieniawa, torebka
Fot. Instagram/Julia Wieniawa

Wieniawa, torebka
Fot. Instagram/Julia Wieniawa

Hailey Bieber
Fot. Instagram

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.