I plejada gwiazd na premierze Speedmaster 38 mm, a wśród nich Olga Bołądź!

Redakcja Viva! 25 kwietnia 2024 16:28

Kultowa szwajcarska marka Omega rozbudowuje swoją kolekcję Speedmaster 38 mm, która swoją premierę miała już 2017 roku, o modele ze złota i stali z połyskującymi, ozdobionym 52 brylantami bezelami oraz wyposażone w polerowane koronki zwieńczone pojedynczym brylantem. Zegarki prezentują się wyjątkowo i przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. W kampanii możemy podziwiać ambasadorkę Omegi Kaię Gerber.

Omega Speedmaster 38 mm - luksusowe nowości

Diamenty to najlepszy przyjaciel kobiety? Jak się okazuje nie tylko, bo nowości z diamentami zapewne skradną też serca wielu panów! Omega wzbogaca swoją kolekcję Speedmaster 38 mm o osiem nowych modeli: dwa z 18-karatowego stopu złota Omega Sedna, dwa z 18-karatowego złota Moonshine oraz cztery z klasycznej stali szlachetnej, z tarczami w dwóch ekscytujących odcieniach. Oprócz bezelu wykładanego diamentami o łącznej masie około 1,5 karata, każdy zegarek ma trzy otoczone diamentami subtarcze.

W blasku mody: premiera nowości z linii Speedmaster 38 Omega

Premiera nowości odbyła się w europejskiej stolicy stylu i designu - Mediolanie. Przestrzeń pokazu Omegi zaaranżowano tak, aby wydobyć jak najwięcej blasku. Tło z ciemnego aksamitu zapewniało znakomity kontrast dla jasnego oświetlenia i lśniących czasomierzy. Na imponującej liście gości nie zabrakło ambasadorek marki Naomie Harris i Alessandry Ambrosio. Tłumnie zjawili się także zdeklarowani przyjaciele Omegi: Hero Fiennes-Tiffin, Alisha Boe, Jonathan Bailey, Niels Schneider. Kraj gospodarzy reprezentowali między innymi Stefano Accorsi, Miriam Leone, Marco Mengoni i włoscy sportowcy związani z OMEGĄ: Dorothea Wierer, Federica Pellegrini, Thomas Ceccon i paraolimpijka Bebe Vio. O wyjątkowy nastrój wieczoru OMEGI w Mediolanie zadbała piosenkarka i autorka piosenek, Tamera, która wykonała swoje kompozycje z albumu „Lost in Translation”.

Na premierze nie zabrakło także polskiego akcentu. Na wydarzeniu mogliśmy podziwiać aktorkę Olgę Bołądź, która na czerwonym dywanie pozowała oczywiście w zegarku z najnowszej kolekcji Omega oraz zjawiskowej kreacji Tory Burch.

W naszej galerii znajdziesz zdjęcia gwiazd, które pojawiły się na premierze w Mediolanie. 

1/7
Omega premiera Speedmaster 38
Copyright @mat.prasowe
1/7

Premiera nowości z linii Speedmaster 38mm Omega: Naomie Harris.

2/7
Omega premiera Speedmaster 38
Copyright @mat.prasowe
2/7

Premiera nowości z linii Speedmaster 38mm Omega: Miriam Leone.

3/7
Omega premiera Speedmaster 38
Copyright @mat.prasowe
3/7

Premiera nowości z linii Speedmaster 38mm Omega: Marco Mengoni.

4/7
Omega premiera Speedmaster 38
Copyright @mat.prasowe
4/7

Premiera nowości z linii Speedmaster 38mm Omega: Niels Schneider.

5/7
Omega premiera Speedmaster 38
Copyright @mat.prasowe
5/7

Premiera nowości z linii Speedmaster 38mm Omega: Alisha Boe.

6/7
Omega premiera Speedmaster 38
Copyright @mat.prasowe
6/7

Premiera nowości z linii Speedmaster 38mm Omega: Alessandra Ambrosio.

7/7
Omega premiera Speedmaster 38
Copyright @mat.prasowe
7/7

Premiera nowości z linii Speedmaster 38mm Omega: Jonathan Bailey.

TAGI #trendy #Omega

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.