Widzicie podobieństwo?

Aleksandra Frankowska 10 kwietnia 2021 12:27

W Hollywood sława często jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. Dzieci sławnych rodziców również występują w filmach, reklamach, na wybiegach, a świat ten jest w rzeczywistości dość mały. Dziś z okazji Dnia Rodzeństwa, mamy dla Was siostry i braci, którzy zyskali popularność i jednocześnie słyną z wyjątkowego stylu. Są zapraszani na hollywoodzkie imprezy, pozują razem do kampanii reklamowych czy sesji zdjęciowych, które ukazują się na łamach wielkich pism. 

Czytaj też: Wiedzieliście, że Jennifer Lopez ma rodzeństwo? 

Wśród najsłynniejszych rodzeństw świata nie mogło zabraknąć Beyonce i Solange Knowles, dwóch śpiewających sióstr i chociaż to ta pierwsza jest światową gwiazdą, drugiej wcale nie brak talentu. Na liście znalazły się również siostry Kardashian oraz Paris i Nicky Hilton, dziedziczki fortuny hotelowej. Niebanalnymi stylizacjami pochwalić się mogą również Willow i Jaden Smith oraz słynne bliźniaczki Olsem - Mary-Kate i Ashley. Zoabczcie, jak prezentują się w super stylówkach! 

1/5
Mary-Kate i Ashley Olsen
Copyright @Diego Corredor for V Magazine/MediaPunch/East News
1/5

Aktorki Mary-Kate i Ashley Olsen, które debiutowały w serialu Pełna Chata grając jedną, maleńką wówczas dziewczynkę.

2/5
Siostry Kardashian
Copyright @face to face/FaceToFace/REPORTER/East News
2/5

Najpopularniejsze celebrytki USA - Kourtney, Kim oraz Khloe Kardashian.

3/5
Beyonce i Solange Knowles
Copyright @EAST NEWS/AFP
3/5

Wokalistki Beyonce oraz Solange Knowles

4/5
Willow i Jaden Smith
Copyright @Face to Face/REPORTER/EastNews
4/5

Willow i Jaden Smith, dzieci Willa Smitha i Jady Pinkett Smith

5/5
Nicky i Paris Hilton
Copyright @Dylan Travis/ABACAPRESS.COM/East News
5/5

Paris i Nicky Hilton, dziedziczki hotelowej fortuny

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.