Joanna Opozda, rodzice, siostra
Fot. AKPA
Z ŻYCIA GWIAZD

Joanna Opozda podzieliła się zdjęciem z siostrą. Uroda 29-letniej Aleksandry zachwyciła internautów

Na weselu obecni byli też rodzice aktorki. Czym się zajmują?

Rafał Kowalski 10 sierpnia 2021 11:10
Joanna Opozda, rodzice, siostra
Fot. AKPA

Za nami weekend, który Joanna Opozda i Antoni Królikowski zapamiętają do końca życia. W obecności rodziny i przyjaciół para wzięła ślub kościelny a później bawiła się długie godziny na weselu. W tych wyjątkowych chwilach 33-letniej aktorce towarzyszyli między innymi mama, tata i siostra. I to właśnie 29-letnia Aleksandra przykuła największą uwagę interautów…

Kim jest siostra Joanny Opozdy? Zdjęcia, konto na Instagramie

Pierwszy raz głośno o Oli Opoździe stało się w 2017 roku, kiedy towarzyszyła swojej siostrze Joannie na Balu Debiutantek. Panie stanęły wspólnie na ściance, a już kilka chwil później pisały o tym niemal wszystkie portale. O młodszej siostrze aktorki mówiło się także w innym kontekście. Według mediów Aleksandra Opozda była w związku z raperem Krzy Krzysztofem – dobrym znajomym Quebonafide. Miłość tej dwójki nie przetrwała, ale zainteresowanie Olą tak – jej konto na Instagramie (@missis_alexx) śledzi dziś 32 tysiące osób.

Joanna i Ola Opozda w 2017 roku

Joanna Opozda, siostra Aleksandra, 2017
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Na co dzień 29-latka nie pokazuje bliskich sobie osób, ale za to wiele energii wkłada w pozowanie do zdjęć podczas egzotycznych podróży. Aleksandra Opozda odwiedziła między innymi Tajlandię, Madagaskar, Kenię, Turcję czy Cypr. Z każdego wyjazdu przywiozła wiele pamiątek w postaci fotografii.

Piękne zdjęcie wykonano Oli też w minioną sobotę. „Najważniejsze kobiety pod słońcem. Dziękuję za wszystko”, napisała Joanna Opozda pod fotografią, na której pozuje ze wspomnianą siostrą, ale także i mamą. Internauci byli zgodni, że cała trójka jest równie piękna i bardzo do siebie bardzo podobna. Zgadzacie się?

CZYTAJ TEŻ: Joanna Opozda i Antek Królikowski już po ślubie! Kto pojawił się na uroczystości?

Rodzice Joanny Opozdy

Joanna Opozda od lat powtarza, że jej wierną przyjaciółką i największą kibicką pozostaje mama. Na ślub córki 55-latka wybrała srebrną, mieniącą się kreację. I trzeba przyznać, że wyglądała w niej obłędnie! Czym na co dzień zajmuje się mama aktorki? Tego nie wiadomo.

Dużo za to pisało się niedawno o biznesach ojca Joanny Opozdy. Pan Dariusz poczynił niedawno kolejne inwestycje, którymi zimą zainteresował się Głos Wielkopolski. Mowa o stworzeniu kompleksu wypoczynkowego w Afryce. „To prawda, kupiliśmy tu hotel, teraz go modernizujemy i rozbudowujemy. Jesteśmy na Madagaskarze pierwszym, czysto polskim hotelem. Naszym dyrektorem hotelu jest (...) człowiek, który mieszka tu 17 lat i ma polskie biuro podróży. Połączyliśmy siły i powstaje coś fajnego”, opowiadał gazecie w styczniu pan Dariusz Opozda.

Joanna zdążyła już spędzić w pięknym ośrodku kilka dni, podczas których ładowała baterie przed czekającymi ją projektami. Zobaczcie archiwalne zdjęcia aktorki z Madagaskaru. 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.