Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM
O NIEJ SIĘ MÓWI

Czy Dominika Gwit jest w ciąży? Aktorka odpowiada na pytania fanów

"Myślę, że będę super mamą"

Redakcja VIVA! 28 stycznia 2020 09:00
Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

Dominika Gwit to aktorka, która ma bardzo dobry kontakt ze swoimi fanami. Gwiazda chętnie komunikuje z nimi przede wszystkim na Instagramie. Często publikuje zdjęcia codziennych stylizacji, selfie z przyjaciółmi czy fotografie ze ścianki. Pod postami, fani aktorki żywo komentują i komplementują swoją ulubienicę. Ostatnio Dominika Gwit opublikowała zdjęcie, które wywołało duże zamieszanie w sieci. Fani podejrzewają, że gwiazda może być w ciąży...

Dominika Gwit jest w ciąży?

Dominika Gwit kilka dni temu uczestniczyła w premierze spektaklu "Czarno to widzę". Na wydarzenie założyła czarną sukienkę midi w kropki, do której dobrała kolorowe dodatki - fioletowe szpilki i niebieską torebkę. Gwiazda opublikowała zdjęcie ze ścianki na swoim Instagramie, a fani jak zwykle szybko zareagowali. Tym razem nie tylko komentowali stylizacje Dominiki, ale dostrzegli inny ważny element. Spora część internautów nie miała wątpliwości, co do błogosławionego stanu aktorki.

Dużo zdrowia dla przyszłej mamy i dzidziusia! Może Pani zdradzić termin porodu? - pytają zatroskani fani.

Pod zdjęciem posypały się komentarze z gratulacjami. Fani już cieszyli się z błogosławionego stanu Dominiki, jednak aktorka postanowiła odnieść się do podejrzeń na temat ciąży. "Nie jestem w ciąży. Jak będę, to na pewno się dowiecie. U mnie do tej pory temat macierzyństwa był faktycznie daleki. Teraz już o tym myślę. Jestem żoną, więc mam nadzieje, że będę i matką. Zobaczymy" - skomentowała temat aktorka. Podzieliła się również z internautami swoimi planami na przyszłość oraz wizją macierzyństwa. "Myślę, że będę super mamą. Będę ciągle tulić swoje dziecko i mówić, że je kocham. Zobaczymy, jak Pan Bóg pozwoli. Serdeczne gratulacje wszystkim mamom, obserwuje je na Instagramie i trzymam za nie kciuki" - podsumowała Dominika Gwit. 

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM
 

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.