Damiano David, lider zespołu Maneskin jest gejem? Pocałunek podczas koncertu w Sopocie
Fot. Karol Makurat/REPORTER
O tym się mówi!

Damiano David z Maneskin szokuje w damskiej bieliźnie!

Nikt nie spodziewał się takich zdjęć wokalisty!

Aleksandra Frankowska 13 lipca 2021 12:27
Damiano David, lider zespołu Maneskin jest gejem? Pocałunek podczas koncertu w Sopocie
Fot. Karol Makurat/REPORTER

To niesamowite, jak w krótkim czasie człowiek może stać się gwiazdą światowego formatu. Przekonał się o tym Damiano David z zespoły Maneskin, którego głos oraz dość kontrowersyjny wizerunek sprawiły, że jest aktualnie na językach całego świata. Pochodzący z Włoch artysta to autor takich hitów, jak Beggin, Zitt e Buoni oraz I wanna Be Your Slave. Najnowsze zdjęcia wokalisty jednak mocno szokują. Pozuje w nich bowiem w damskiej bieliźnie!

Czytaj też: Maneskin gwiazdorzył w Sopocie? Doda ujawniła, co działo się za kulisami!

Damiano Davido w nowym teledysku pozuje w damskiej bieliźnie

Póki co na profilu wokalisty pojawiło się zdjęcie Damiano w damskiej bieliźnie. Stylizację dopełniają rajstopy, perły oraz buty na obcasie. Towarzyszy mu koleżanka Victoria De Angelis. Jest to zapowiedź teledysku do hitu I Wanna Be Your Slave, którego premiera będzie miała miejsce już niebawem. Nie podano jednak konkretnej daty, dlatego fani z niecierpliwością czekają na te informacje!

Niesamowita metamorfoza na potrzeby klipu zaskoczyła fanów. Damiano David uwielbia szokować, jednak takiej metamorfozy zupełnie nikt się nie spodziewał. Jak widać, artysta w swojej twórczości zaciera wszelkie granice. Liczy się dla niego muzyka i jej ekspresja poprzez sztukę.

Jesteście ciekawi premiery teledysku? 

TAGI #Maneskin

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?