Buty do ślubu kolekcjj  Sarah Flint, Meghan Markle
Fot. East News
ZE ŚWIATA MODY

Jakie buty do ślubu z księciem Harrym założy Meghan Markle?

Angielska prasa ma już pewność!

Marcin Brzeziński 18 marca 2018 16:00
Buty do ślubu kolekcjj  Sarah Flint, Meghan Markle
Fot. East News

Jakie buty do ślubu z księciem Harrym założy Meghan Markle? To i wiele innych pytań związanych zplanowaną na 19 maja uroczystością zajmuje media na całym świecie. Choć w sprawie butów anglojęzyczna prasa ma już prawie pewność. To dlatego, że ulubiona projektantka butów przyszłe księżnej Essex Sarah Flint wypuściła właśnie na rynek swoją pierwszą kolekcję ślubną. A choć do fanek Flint należą m.in. Kate Bosworth, Amal Clooney i Cindy Crawford, ale żadna z nich nie jest wobec niej tak lojalna jak właśnie Meghan Markle.

Ślubna kolekcja Sarah Flint dla wygody panny młodej

Na ślubną kolekcję Sarah Flint składają się modele wyłożone białym, różowym czy granatowym jedwabiem i ozdobione biżuteryjnymi gałązkami z kryształami Swarovskiego. Co ciekawe, są wśród nich zarówno szpilki z paskiem wokół kostki, jak i buciki na płaskim obcasie, bo jak mówi projektantka, jej głównym celem oprócz zachwycania jest… zapewnienie wygody pannie młodej. 

Czy brytyjska i amerykańska prasa ma rację i Meghan Markle zdecyduje się na któryś z nich? Co ubierze na wesele oprócz przepięknej pary butów? Przekonamy się… 19 maja!

Buty do ślubu kolekcjj  Sarah Flint, Meghan Markle
Fot. Materiały prasowe

Buty do ślubu kolekcjj Sarah Flint, Meghan Markle
Fot. Materiały prasowe

Buty do ślubu kolekcjj Sarah Flint, Meghan Markle
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.