Niektóre was zaskoczą!

Marcin Brzeziński 19 lutego 2018 16:30

Według brytyjskich mediów Meghan Markle już wielokrotnie złamała zasady dotyczące garderoby, które obowiązują członków rodziny królewskiej. A żeby zachować całkowitą precyzję - obowiązują kobiety należące do tej rodziny. Wiecie na przykład, że kobieta taka nie może zdejmować płaszcza w miejscu publicznym? Ciekawe, czy wie o tym Meghan Markle, bo z pewnością nikt nie powiedział jej na przykład, że Windsorowie nie rozdają autografów. A teraz poznajmy modowe i urodowe grzechy Meghan, którymi tak emocjonują się media na Wyspach Brytyjskich. My nie jesteśmy tak surowi w ocenach. A nawet uważamy, że część tych zarzutów jest groteskowa. Żyjemy przecież w XXI wieku! Ale oceńcie sami! 

1/7
Meghan Markle
Copyright @East News
1/7

Według tradycji kobiety z rodziny królewskiej powinny wybierać torebki do ręki. Dlaczego? Bo taka torebka zniechęca poddanych po próby podania im dłoni. Warto pamiętać, że to członek rodziny królewskiej wyciąga pierwszy dłoń na powitanie. Meghan Markle złamała tę zasadę nosząc torby przewieszone przez ramię.

2/7
Trochę smutne, trochę wesołe święta Meghan Markle i księcia Harry'ego
Copyright @East News
2/7

Kobiety z rodziny królewskiej zwyczajowo stawiają na subtelny i prosty makijaż. Oczywiście zdarzały się wyjątki, jak niebieski eyeliner księżnej Diany. Ale tak podkreślonych techniką konturowania policzków brytyjski dwór królewski jeszcze w swej historii nie widział! I to… w Boże Narodzenie!

3/7
Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle
Copyright @East News
3/7

Ku niekłamanemu zdziwieniu brytyjskich mediów Meghan Markle na oficjalnym ogłoszeniu swoich zaręczyn z księciem Harrym pojawiła się bez rajstop. Przez 91 lat swego życia królowa Elżbieta II nie była widziana bez nich ani razu… Cóż, można powiedzieć, czasy się zmieniają!

4/7
Książę Harry i Meghan Markle new
Copyright @Alexi Lubomirski/Getty Images
4/7

Na oficjalnych zdjęciach zaręczynowych Meghan wystąpiła w przezroczystej czarnej sukni z bogatymi zdobieniami. W porównaniu z białą zaręczynową sukienką księżnej Kate była to kreacja iście rewolucyjna. Jej transparentność skłoniła też wielu komentatorów do rozważań o modelu bielizny, którą założyła. A to się naprawdę nigdy przedtem nie zdarzyło!

5/7
Meghan Markle
Copyright @East News
5/7

Fryzury kobiet na brytyjskim dworze powinny być przede wszystkim schludne. Królowa najchętniej chowa włosy pod kapeluszem, księżna Kate jest zawsze starannie uczesana. A Meghan Merkle parokrotnie pojawiła się w niedbale upiętym koczku. Co więcej, kosmyki włosów spadały jej na twarz…

6/7
Meghan Markle
Copyright @East News
6/7

Na zawodach w Toronto's Invictus Games Meghan Markle została sfotografowana w dżinsach z dziurą na kolanie. Zdjęcie wywołało potężną dyskusję w Internecie, którą można streścić w pytaniu: czy to wypada? Trudno na nie jednoznacznie odpowiedzieć, ale do tej królewskie dżinsy nigdy nie były podarte!

7/7
Meghan Markle
Copyright @East News
7/7

Brytyjskie media mają też za złe Meghan Markle, że nie nosi tylko brytyjskich marek . I to wydaje się nam być przesadą! Swoje ulubione np. kanadyjskie marki ma przecież księżna Kate. Nie mówiąc już o księżnej Dianie, która kochała Versace. Choć zaczęła je nosić częściej dopiero po rozwodzie. A jeśli chodzi o Meghan to przypominamy wszystkim znawcom dworskiej etykiety, że wciąż jeszcze jest… Amerykanką!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.